Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kodra e djellit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 44

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kodra e djellit,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kodra e djellit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 KODRA E DIELLIT

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1 120M2 240000 EURO KODRA E DIELLIT

240 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
22 Pri 20:47 Apartamente  ·  Tiranë

1+1 ne shitje te kodra e djellit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Jan 10:42 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet , Apartament 2+1, Residenca Kodra e Diellit, Tirane

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Jan 09:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1 Kodra e Diellit 2

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
08 Tet 13:23 Apartamente  ·  Tiranë

Rezidenca kodra e djellit 2(zgjerimi) i pabanuar

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Pri 16:38 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 (KODRA E DJELLIT)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Sht 15:59 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 ( Kodra Diellit ) - 350 eur

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Maj 21:29 Apartamente  ·  Tiranë

Shes apartament ose nderoj !

Numri i dhomave: 2
15 Mar 19:19 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet !

Numri i dhomave: 2
09 Shk 21:25 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet ose Nderohet !

Numri i dhomave: 2
08 Shk 12:39 Apartamente  ·  Tiranë

Shes ose nderoj apartament!

Numri i dhomave: 2
06 Shk 20:26 Apartamente  ·  Tiranë

Okazion ! Shes ose nderoj.

Numri i dhomave: 2
06 Shk 11:16 Apartamente  ·  Tiranë

Shes ose nderroj apartament!

Numri i dhomave: 2
02 Shk 08:21 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qera

Numri i dhomave: 1
23 Qer 18:35 Apartamente  ·  Tiranë

Kodra djellit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Pri 17:23 Apartamente  ·  Tiranë

Shes ose nderroj apartament!!

Numri i dhomave: 3
16 Mar 14:21 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament!!!

Numri i dhomave: 3
16 Nën 02:23 Apartamente  ·  Tiranë

Okazion!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Korr 17:27 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament okazion!!!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Korr 20:33 Apartamente  ·  Tiranë

jap me qera kodra e djellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Maj 12:58 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qira te Kodra e Djellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Pri 19:11 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me Qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Tet 17:24 Apartamente  ·  Tiranë

Dublex shitet okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Tet 09:15 Apartamente  ·  Tiranë

Kodra Diellit Apartament I Ri Jepet Me Qera 2+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Korr 15:43 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 7
11 Korr 16:49 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament ne Tirane

108 000 EUR

Numri i dhomave: 7
07 Korr 03:58 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament

115 000 EUR

Numri i dhomave: 7
20 Maj 09:46 Apartamente  ·  Tiranë

2+1 te kodra e djellit 55 000€

650 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Maj 09:38 Apartamente  ·  Tiranë

1+1 kodra e djellit 35000€

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
18 Maj 19:05 Apartamente  ·  Tiranë

Okazion gasonire 50m2 kodra e djellit

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
18 Maj 18:41 Apartamente  ·  Tiranë

1+1 kodra e djellit 50m2

700 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 18:37 Apartamente  ·  Tiranë

2+1 te kodra e djellit. 85.5m2 650€ m2

650 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Jan 11:26 Apartamente  ·  Tiranë

1+1 shitet, nderrohet me makine kodra djellit

Numri i dhomave: 2
07 Jan 14:12 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 nderrohet me makine.

700 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Jan 20:37 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament ne Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Nën 11:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 76m2 Tek Kodra e Djellit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
29 Sht 14:13 Apartamente  ·  Tiranë

1+1 47m2 kodra e djellit shitet

700 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Nën 17:34 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 47m2 kodra e djellit

650 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kodra e djellit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione