Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qerret - Apartamente Të gjitha në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qerret,kategori Apartamente,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qerret Të gjitha | Apartamente | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Tipologji Apartamentesh në Qerret për Shitje!

145 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar

Sot 21:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Tipologji Apartamentesh në Qerret për Shitje!

145 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Qerret, Shiten Dy Apartamente 2+1+2!

124 320 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 21:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

92 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 21:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

shitet apartament ne qerret

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET TEK RESIDENCA ''PALM PARADIS

95 760 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 17:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 16:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Apartamenti ndodhet ne Qerret, Kavaje.

102 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Apartament 2+1 në shitje, Qerret

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:13 Apartamente  ·  Kavajë

��Apartament 1+1 30m larg detit dhe Garazh në Qerret!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:13 Apartamente  ·  Kavajë

��APARTAMENT NE SHITJE PRANE DETIT NE QERRET KAVAJE!

117 810 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Apartament 2+1 në shitje, Qerret

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Apartament 2+1 në shitje, Qerret

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHESIM VILE NE QERRET

320 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:39 Apartamente  ·  Kavajë

��APARTAMENT ME PAMJE DETI NE QERRET KAVAJE!

166 430 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:41 Apartamente  ·  Kavajë

��SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET ME PAMJE DETI !

148 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:40 Apartamente  ·  Kavajë

��APARTAMENT 2+1 NE ZONE REZIDENCIALE, QERRET !

212 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:40 Apartamente  ·  Kavajë

��SHESIM PAPAFINGO ME PAMJE DETI NE QERRET !

415 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Qer 15:22 Apartamente  ·  Kavajë

SHITET 1+1 QERRET 62 METRA E MOBILUAR.TE BRILANTI

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 12:45 Apartamente  ·  Kavajë

Apartament 2+1 ne shitje ne Qerret ne Kavaje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 16:44 Apartamente  ·  Kavajë

Shitet super apartament 2+1ne Qerret

1 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Maj 12:24 Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET ME PAMJE DETI !

148 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Maj 11:59 Apartamente  ·  Kavajë

EKSKLUZIVE!! SHESIM GARSONIERE NE QERRET! MUNDESI PAGESE ME

58 370 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 15:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Jepet me qera ditore , javore, mujore apartament 2+1

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
25 Maj 09:50 Apartamente  ·  Kavajë

2+1 me qira Qerret, bashke me cadren 2shezllon, 50m nga deti

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
20 Maj 09:01 Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET TEK RESIDENCA ''PALM PARADIS

88 920 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Maj 07:52 Apartamente  ·  Kavajë

Apartament ne linje te pare QERRET

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Maj 09:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET!

149 940 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
13 Maj 19:58 Apartamente  ·  Kavajë

Shtepi ne Qerret per 1-2 Familje. Tek Hotel Brilant Gloria

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
12 Pri 10:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Shitet apartament, Qerret

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
03 Pri 10:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Shitet garsoniere, Qerret

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
25 Mar 11:35 Apartamente  ·  Kavajë

Shitet Apartament ne Qerret

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Mar 14:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Shitet apartament, Qerret

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
13 Mar 14:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kavajë

Shitet apartament, Qerret

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qerret | Të gjitha | Apartamente | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • qerret në kategorinë Apartamente
  • qerret në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • qerret në kategorinë Apartamente
  • Qerret në kategorinë Apartamente
  • qerret në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • qerret në kategorinë Të tjera
  • qerret në kategorinë Vila
  • Qerret në kategorinë Elektronika
  • Qerret në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • qerret në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione