Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qender - Apartamente Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qender,kategori Apartamente,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Qender Të gjitha | Apartamente | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:35 Apartamente  ·  Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Pri 18:50 Apartamente  ·  Fier

Apartament

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Pri 12:45 Apartamente  ·  Fier

Hapsire Parkim ne Garazh ne qender perball Poliklinikes Fier

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
06 Pri 12:45 Apartamente  ·  Fier

Vend Makine ne Garazh ne qender perball Poliklinikes Fier

99 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
06 Pri 12:45 Apartamente  ·  Fier

SHITET DYQAN NE QENDER TE FIERIT LAGJA 1 MAJ

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Pri 12:45 Apartamente  ·  Fier

DYQAN ME QERA NE QENDER TE FIERIT LAGJA 1 MAJ

250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Pri 12:45 Apartamente  ·  Fier

SHITET DYQAN NE QENDER TE FIERIT LAGJA 1 MAJ

1 499 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
12 Mar 20:16 Apartamente  ·  Fier

Apartament 3 plus 1

739 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Mar 11:32 Apartamente  ·  Fier

Shite ap ne qender te fierit

739 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Mar 21:31 Apartamente  ·  Fier

Apartament

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Jan 17:04 Apartamente  ·  Fier

Super apartament ne shitje

42 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
27 Dhj 18:31 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 2+1 Qender te Fierit

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
20 Dhj 09:36 Apartamente  ·  Fier

SHITET SUPER APARTAMENT NE QENDER TE FIERIT

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 18:53 Apartamente  ·  Fier

Apartament 114m2 ne qender te fierit

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
05 Nën 12:47 Apartamente  ·  Fier

Apartament me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
29 Tet 11:07 Apartamente  ·  Fier

Në qendër të Fierit - shitet për biznes

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
23 Tet 12:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

SHESIM APARTAMENT 3+1+2+ 2 BALLKONE + GARAZHD NE QENDER TE F

123 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
05 Sht 16:06 Apartamente  ·  Fier

Jepet Shtepi me Qera , Fier

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Gush 14:28 Apartamente  ·  Fier

Okazion

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Gush 14:06 Apartamente  ·  Fier

Okazion

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Korr 14:37 Apartamente  ·  Fier

Okazion

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Korr 01:13 Apartamente  ·  Fier

Apartment Me Qera

22 Korr 09:45 Apartamente  ·  Fier

Shitet super Apartament 3+1+ garazh

105 000 EUR

21 Korr 22:21 Apartamente  ·  Fier

Shitet Apartamenti

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 05:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

SHESIM APARTAMENT 3+1+2+ 2 + GARAZHD NE QENDER TE FIERIT

123 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
15 Maj 10:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

Apartament 2+1 ne shitje 12171448

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
26 Pri 22:39 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1 50m2 Patos,Fier

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
26 Pri 14:18 Apartamente  ·  Fier

Okazion

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Mar 13:24 Apartamente  ·  Fier

SHITET SUPER SHTEPI NE QENDER TE FIERIT

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Mar 18:06 Apartamente  ·  Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
01 Dhj 15:25 Apartamente  ·  Fier

apartament

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
09 Nën 13:41 Apartamente  ·  Fier

Apartament me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
13 Tet 00:15 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartamenti lagja Apollonia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
05 Sht 23:52 Apartamente  ·  Fier

Shtepi 1+1 ne qender

25 200 EUR

16 Gush 12:00 Apartamente  ·  Fier

Fier Shitet Apartament 2+1 100 m2 Perballe Xhamise I Mobilua

55 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Gush 11:41 Apartamente  ·  Fier

Apartament 2+1 - Fier - Shitet

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Gush 15:13 Apartamente  ·  Fier

hyrje 2+1 kati katert me dokumenta

45 000 LEK

01 Gush 23:46 Apartamente  ·  Fier

shitet hyrje 2+1 me hipotek

45 LEK

10 Korr 20:17 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament ne Qender te Fierit

Numri i dhomave: 2,5
02 Korr 11:35 Apartamente  ·  Fier

Apartament 2+1 +2, 100 m² I MOBILUAR Me Hipoteke

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Pri 13:32 Apartamente  ·  Fier

Shitet ambient per zyra/ apartament

110 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Pri 15:44 Apartamente  ·  Fier

OKAZION Apartament 2+1 +2, 100 m² I MOBILUAR Me Hipotek

57 000 LEK

12 Pri 14:32 Apartamente  ·  Fier

Shes apartament OKAZION 2+1 +2, 110 m² I MOBILUAR Me Hipotek

57 000 EUR

28 Mar 14:41 Apartamente  ·  Fier

SHITJE

2 800 000 LEK

Numri i dhomave: 1
28 Mar 09:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

12170490-Apartament 2+1 lgj Apolonia Fier

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qender | Të gjitha | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione