Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament - Apartamente Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament,kategori Apartamente,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 07:26 Apartamente  ·  Elbasan

Apartament

20 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 14:59 Apartamente  ·  Elbasan

Me qera apartament 1+1

1 EUR / muaj Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Dje 01:52 Apartamente  ·  Elbasan

Super super Ookazionn 10 dit lokal 119.5m2 700€ m2

84 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Dje 01:51 Apartamente  ·  Elbasan

700€m2 10dit Lokal 240.5 m² ME TAPI Ookazionn

168 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
Dje 01:51 Apartamente  ·  Elbasan

700€ m2 Lokal 121.5 m2 ME TAPI Super Ookazionn

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
18 Qer 14:02 Apartamente  ·  Elbasan

Okazion apartament ne Ebasan 1+1

3 900 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
18 Qer 13:36 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament 3+1 dy ballkone Emin Matraxhiu

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
16 Qer 11:48 Apartamente  ·  Elbasan

Shitetttt

58 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Qer 09:42 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT- 3+1 ME 2 BANJO ME 40 M2 VERANDE

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
14 Qer 12:04 Apartamente  ·  Elbasan

Me tapi

40 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
14 Qer 10:48 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament 2+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
13 Qer 21:19 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR, ELBASAN.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Qer 16:08 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
13 Qer 16:08 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1, ELBASAN.

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Qer 16:08 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
13 Qer 16:05 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2I MOBILUAR, ELBASAN.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Qer 16:05 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 I PA MOBILUAR, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
13 Qer 16:05 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
13 Qer 16:04 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ,ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
13 Qer 16:04 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
13 Qer 16:04 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
13 Qer 16:04 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

30 000 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Qer 16:04 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

79 500 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Qer 13:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament i ri, 1+1, i mobiluar.

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
13 Qer 10:00 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet ose nderrohet Apartament

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Qer 22:13 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament 1+1

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Qer 09:50 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet Ap 3+1 dy ballkone lagja Emin Matraxhiu tek kinezet

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
11 Qer 10:10 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
10 Qer 18:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Elbasan

Jepet me qera apartament i ri, 1+1 i mobiluar

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
05 Qer 16:13 Apartamente  ·  Elbasan

Apartament 3+1+1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
04 Qer 09:41 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Qer 13:12 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet shtepi Elbasan apartament

18 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Qer 11:55 Apartamente  ·  Elbasan

Apartament me qira

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
31 Maj 08:27 Apartamente  ·  Elbasan

Apartament

111 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
31 Maj 06:32 Apartamente  ·  Elbasan

Apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
30 Maj 17:56 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
30 Maj 17:56 Apartamente  ·  Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 12:48 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

76 300 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 12:48 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ ELBASAN.

73 300 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Maj 21:09 Apartamente  ·  Elbasan

Super apartament Okazion

800 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 19:59 Apartamente  ·  Elbasan

OKAZION!!!

400 LEK /

Numri i dhomave: 3,5
21 Maj 11:50 Apartamente  ·  Elbasan

Appartament ke Meteorit perball Xhepes

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
20 Maj 04:08 Apartamente  ·  Elbasan

SHITET

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
19 Maj 20:13 Apartamente  ·  Elbasan

Okazion! Shitet Apartament në Qendër të Elbasanit!

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3,5
14 Maj 21:22 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
14 Maj 21:21 Apartamente  ·  Elbasan

��JEPET ME QIRA DITORE,JAVORE APARTAMENT 2+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
14 Maj 21:20 Apartamente  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament | Të gjitha | Apartamente | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione