Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Opel Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 13:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

OPEL ASTRA G HATCHBACK GRI 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:34 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

��OPEL ASTRA BENZIN/GAZ��

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 09:21 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel astra

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 10:09 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjirokastër

Opel combo 1.3 nafte

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:42 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

OPEL ASTRA

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 08:50 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Okazjon

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 07:22 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel Astra

230 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 01:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

OPEL ASTRA

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 10:17 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

opel astra

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 20:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

opel corsa

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 23:02 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 16:30 Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjirokastër

0693781336

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 20:10 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjirokastër

Opel zafira b

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 11:11 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjirokastër

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 23:43 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjirokastër

Opel zafira

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 21:14 Të tjera  ·  Gjirokastër

Drita tavani starlights te reja

140 EUR

11 Gush 22:16 Makina  ·  Opel  ·  Campo  ·  Gjirokastër

Shitet opel combo 0693781336

3 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 20:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel corsa 1.0

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 09:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel Astra 1.3 CDTI

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 12:38 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Gjirokastër

Opel antara 2.0 nafte automatik

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:01 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

❌️Shitur❌️

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 18:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 18:40 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Gjirokastër

Shitet Opel Meriva

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel corsa 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:46 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Shes makine opel me nevoitet nje me e madhe!

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 22:52 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 15:15 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Super okazion

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 12:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Super okazion

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:22 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Gjirokastër

Shitet pezho 206

1 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 14:46 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel Astra 1700 kubik diesel!

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 13:05 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 13:45 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjirokastër

SHITET OSE NDEROHET OPEL ZAFIRA

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Shk 09:45 Makina  ·  Gjirokastër

Kerkoj makine

11 Shk 19:39 Makina  ·  Gjirokastër

Kerkoj makine

30 Jan 18:03 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:51 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 17:44 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjirokastër

Opel Vectra

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Jan 21:20 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Okazionnn!!! Operl corsa pa letra

500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 19:18 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel Astra 1.7 CDTI GJENDJE PERFEKTE!!!

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 21:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel corsa

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:53 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel corsa

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione