Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej DVD dhe pajisje për Video në shitje | Njoftimet në Shipëri


Gjej pajisje DVD të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Samsung dvd, Philips dvd, Sony vhs, Panasonic, Marantz, video recorder, tv për makina, dvd tsm dhe shumë pajisje tjera për video në shitje në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko nëkutinë e kërkimit dhe gjej atë që të duhet.Dje 22:27 Video dhe DVD  ·  Tiranë

KAPAK CD DVD

20 LEK

Dje 17:09 Video dhe DVD  ·  Shkodër

DVD+Video

Online
22 Pri 20:51 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Video player Grunding

5 000 LEK

03 Pri 14:44 Video dhe DVD  ·  Kukës

Sony RDR-AT105

80 EUR

12 Mar 15:48 Video dhe DVD  ·  Korçë

Konvertim VHS to DVD

12 Mar 12:31 Dyqan Video dhe DVD  ·  Tiranë

KASETA ne DVD

500 LEK

Online Shitësit të Besuar
25 Shk 15:43 Video dhe DVD  ·  Tiranë

DVD RECORDER PANASONIC

3 000 LEK

Online
24 Shk 20:04 Video dhe DVD  ·  Berat

Samsung Blu-Ray

15 000 LEK

21 Shk 11:15 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Android Box 4/32 + Programe Falas

5 499 LEK

21 Shk 11:06 Video dhe DVD  ·  Vlorë

Camera cafe

40 EUR

18 Shk 09:18 Video dhe DVD  ·  Tiranë

dvd & navi

10 000 LEK

16 Shk 11:23 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Video Kaseta konvertuar ne DVD

600 LEK

01 Shk 19:36 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Disqe per ps 3

3 200 LEK

03 Jan 12:53 Video dhe DVD  ·  Tiranë

360’ Rotating Photo Both

4 000 EUR

01 Jan 13:15 Video dhe DVD  ·  Durrës

dji phatom 4

45 000 LEK

23 Dhj 11:13 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Apple CD player

30 EUR

25 Nën 03:02 Video dhe DVD  ·  Krujë

DVD me HDD dvd recorder

150 EUR

08 Nën 18:15 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Shitet tv box BeeLink GT1

4 000 LEK

25 Tet 22:35 Video dhe DVD  ·  Korçë

Nintendo Switch Oled White

40 000 LEK

18 Tet 21:57 Video dhe DVD  ·  Durrës

Dvd, Ipod, SD player

50 LEK

18 Tet 19:52 Video dhe DVD  ·  Tiranë

dvd makine

37 EUR Çmimi me zbritje

13 Sht 15:43 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Shitet DVD

15 EUR Çmimi me zbritje

04 Sht 18:06 Video dhe DVD  ·  Korçë

Prsh

30 EUR

04 Sht 15:56 Video dhe DVD  ·  Tiranë

SAMSUNG HOME CINEMA

250 EUR

28 Gush 15:46 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Home Cinema + DvD Player

7 000 LEK

26 Gush 13:20 Video dhe DVD  ·  Durrës

Filma ps 4

500 LEK

24 Gush 21:19 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Shitet PS4

28 000 LEK

11 Korr 15:38 Video dhe DVD  ·  Durrës

KenWood DNX4250BT

180 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 16:09 Video dhe DVD  ·  Durrës

Android box x96

3 500 LEK

02 Qer 16:02 Video dhe DVD  ·  Durrës

Android box 4gb ram 32 rom

4 200 LEK

30 Maj 21:35 Video dhe DVD  ·  Korçë

ADaptor -Scart to 3 RCA F

300 LEK

Online
27 Maj 21:45 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Ps5

200 EUR

21 Maj 16:03 Video dhe DVD  ·  Tiranë

DJI OSMO (NA) Handheld Fully Stabilized 4K 12MP Camera

250 EUR

12 Maj 15:01 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Android për w 211

13 000 LEK

29 Pri 23:15 Video dhe DVD  ·  Librazhd

Blica

60 LEK

09 Pri 20:03 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Monitor 7INCH I RI

70 EUR

04 Mar 01:09 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Monitor 7inch

100 EUR

25 Shk 14:09 Video dhe DVD  ·  Tiranë

panasonic VTR Ag-md830

90 EUR Çmimi me zbritje

20 Shk 11:51 Dyqan Video dhe DVD  ·  Tiranë

Videobooth

1 500 EUR

Shitësit të Besuar
21 Jan 17:20 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Philips Portable DVD Player PET720

35 EUR Çmimi me zbritje

10 Jan 19:27 Video dhe DVD  ·  Tiranë

NBA 2K23

8 500 LEK

04 Jan 01:34 Video dhe DVD  ·  Vlorë

Dvd player daevoo me fiber optike

2 000 LEK

17 Dhj 10:34 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Crysis 3 Hunter Edition

1 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Dhj 10:34 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Medal Of Honor

1 000 LEK

16 Dhj 10:33 Video dhe DVD  ·  Tiranë

Dvd

2 500 LEK


Gjej pajisje për video dhe DVD të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej pajisjet për video dhe DVD të ndryshme që mund të ju duhen, me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.


Blej DVD dhe pajisje për video në MerrJep.al


Eksploro njoftimet e ndryshme për pajisje për video dhe DVD të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Samsung dvd, Philips dvd, Sony vhs, Panasonic, Marantz, video recorder, tv për makina, dvd tsm, dvd filma, CD, dvd për makina, aeg-dvd, kamera sony, video player, kasetofona, videokamer, dhe shumë pajisje tjera në shitje. Kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen video apo pvr DVD-në që ju nevojitet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit pajisje për video dhe DVD në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje për video apo DVD të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informatat e DVD-së dhe gjej blerësit e interesuar online. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione