Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tv smart - Televizorë dhe Projektorë Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 112
LG , 48
Philips , 23
Sony , 18
Grundig , 15
Panasonic , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tv smart,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj tv smart Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung TV

380 EUR Çmimi me zbritje

Online
02 Qer 15:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  52P  ·  Tiranë

TV LG SMART 50"

120 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 18:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GRUNDIG TV 42” -SMART TV 3D ME SYZE

230 LEK

21 Maj 19:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Tiranë

TV SONY 42' per PJESE KEMBIMI!

50 EUR

18 Maj 03:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

philips 40'' full HD / smart / 3D Active / t2,s2

300 EUR

16 Maj 20:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 49 48 inc

220 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 11:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizora te rinje smart 32”

1 LEK Çmimi me zbritje

08 Maj 23:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

Shitet TV

70 EUR

24 Pri 09:13 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV SMART ELEKTRA 43''

130 EUR Çmimi me zbritje

18 Pri 17:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Televizor ne shitje

850 EUR

17 Pri 10:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet TV LG

30 000 LEK

16 Pri 13:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet TV gruding

15 000 LEK

02 Pri 13:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Korçë

Smart TV Fuego 32”

10 000 LEK

07 Mar 19:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

TV JVC. 55inch

200 LEK

15 Shk 11:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Tv Smart 65” cmime super Ofert 480 lek

1 LEK Çmimi me zbritje

13 Shk 20:29 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

SHITET TV

10 000 LEK

10 Shk 18:35 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Durrës

Televizor fuego 42’

3 500 LEK

30 Jan 21:02 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Tv Samsung

270 000 LEK

29 Jan 18:07 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV 40 inch Smart

100 EUR

27 Jan 18:25 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Tv Elektra 40 Full Hd SMART

15 000 LEK

18 Jan 15:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Tv LG 42" FULL OPTION. 2022

35 000 LEK

18 Jan 10:34 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Smart 50 polesh i ri me garanci

1 LEK Çmimi me zbritje

14 Jan 09:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SMART TV 43 POLSH

20 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Jan 18:08 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 43"

43 990 LEK

17 Dhj 22:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  32  ·  Tiranë

TV në shitje

15 000 LEK

12 Dhj 09:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes 50 polc smart TV

300 EUR

26 Nën 00:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

SmartTV LG 43" 4K UHD WebOS (2019) UK

250 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 21:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Tv Fuego 32"

10 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tv smart | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione