Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tv - Televizorë dhe Projektorë Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 361
LG , 213
Philips , 115
Sony , 94
Grundig , 52
Panasonic , 27
Telefunken , 18
Toshiba , 12
Beko , 4
Hyundai , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tv,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj tv Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Fier

��OKAZION��:TV Sony Bravia 32"

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 06:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Samsung 32 polsh

180 LEK

Dje 10:47 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes TV GRUDING 55 Pol

285 EUR

Dje 09:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Fier

TV LG 32" OKAZION!

50 EUR

Dje 08:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung 55 2023

650 EUR Çmimi me zbritje

Dje 08:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung TV

380 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 10:44 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Lg 42 led

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
14 Qer 09:44 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Tv 24" VIEW PIA

5 000 LEK

Shitësit të Besuar
13 Qer 22:49 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

SUNNY TV 43 POLSH

180 LEK

13 Qer 11:27 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV PLAZME I MARKES LG

199 LEK

12 Qer 06:35 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

4 Tv Okazion

3 500 LEK Çmimi me zbritje

05 Qer 09:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV LG 50 inch dvbt2 super

23 000 LEK

04 Qer 22:52 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shiten tv per makine

100 EUR

02 Qer 17:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Tiranë

SHITET TV 50 POLSH

350 LEK

02 Qer 15:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  52P  ·  Tiranë

TV LG SMART 50"

120 EUR Çmimi me zbritje

31 Maj 19:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung

18 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Maj 16:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Durrës

Shitet Tv Sony

200 EUR

29 Maj 12:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shiten 9 Tv Philips 43” Televizor

28 000 LEK

28 Maj 09:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

NOSTALGJI. TV LURA

400 EUR

26 Maj 09:21 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Berat

Sony BRAVIA XR A90K 48 HDR 4K UHD OLED TV

829 EUR

25 Maj 18:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GRUNDIG TV 42” -SMART TV 3D ME SYZE

230 LEK

24 Maj 18:08 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 48"

220 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 19:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Tiranë

TV SONY 42' per PJESE KEMBIMI!

50 EUR

18 Maj 13:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Finlux  ·  Tiranë

Shitet tv

50 EUR

18 Maj 03:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

philips 40'' full HD / smart / 3D Active / t2,s2

300 EUR

16 Maj 20:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 49 48 inc

220 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 23:59 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Philips 32"

6 000 LEK

15 Maj 23:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Samsung 37"

12 000 LEK

15 Maj 11:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizora te rinje smart 32”

1 LEK Çmimi me zbritje

09 Maj 19:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Tiranë

SHITET TV 50 INCH

350 LEK

08 Maj 23:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

Shitet TV

70 EUR

30 Pri 20:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

fenix iptv

65 EUR

27 Pri 00:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Beko TV

30 EUR

25 Pri 19:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET TV 50 INCH

350 LEK

24 Pri 09:13 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV SMART ELEKTRA 43''

130 EUR Çmimi me zbritje

24 Pri 09:13 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet tv hitachi 32 pol

7 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Pri 10:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG UHD 60” OKAZION

350 EUR

21 Pri 23:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Tiranë

SHITET TV 50 POLSH

350 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tv | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Tv tv tv TV tv tv tv Tv tv tv

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione