Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Televizor smart ne shitje | Televizorë dhe Projektorë

LG , 16
Samsung , 9
Philips , 7
Sony , 4
Grundig , 3

Gjej Televizor smart të ri dhe të përdorur në shitje. Shih njoftimet për televizorë smart, Televizor smart, televizor samsung 32, televizorë 40 inch, televizorë fuego, televizor dhe shumë të tjerë. Blej Televizor 4k nga markat më tënjohura si Sony, Philips, Samsung, LG, Panasonic, Toshiba, Grundig dhe të tjerë. - Televizor smart.25 Maj 18:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GRUNDIG TV 42” -SMART TV 3D ME SYZE

230 LEK

18 Pri 17:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Televizor ne shitje

850 EUR

11 Pri 23:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Durrës

Televizor smart 32" FUEGO

150 EUR

07 Pri 16:01 Televizorë dhe Projektorë  ·  Telefunken  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor smart 43" ''Okazion''

190 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 13:26 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor 43 Smart me internet me garanci

1 LEK Çmimi me zbritje

21 Shk 00:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor LG 43"

17 100 LEK Çmimi me zbritje

15 Shk 11:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Tv Smart 65” cmime super Ofert 480 lek

1 LEK Çmimi me zbritje

10 Shk 18:35 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Durrës

Televizor fuego 42’

3 500 LEK

09 Shk 12:26 Televizorë dhe Projektorë  ·  Telefunken  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Televizor smart 43”

250 EUR

09 Shk 12:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Televizor 43”

250 EUR

06 Shk 13:40 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Smart 75 i ri me garanci

699 LEK

18 Jan 15:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Tv LG 42" FULL OPTION. 2022

35 000 LEK

18 Jan 10:34 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Smart 50 polesh i ri me garanci

1 LEK Çmimi me zbritje

17 Dhj 22:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  32  ·  Tiranë

TV në shitje

15 000 LEK

15 Tet 19:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Shitet smart tv LG 42"

55 000 LEK

12 Sht 18:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

TV LG Smart 43

28 000 LEK

15 Gush 17:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor 40 Hoobart TV

200 EUR Çmimi me zbritje

15 Gush 15:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Smart 43” Lobod android

1 LEK Çmimi me zbritje

12 Korr 13:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Elbasan

TV SONY BRAVIA 50”

18 000 LEK

01 Korr 19:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Pogradec

Televizor

29 Maj 18:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor LG 49'' UHD 4K Smart 3D LED TV

45 000 LEK

28 Maj 18:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

OKAZION TELEVIZOR

40 000 LEK

20 Shk 20:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor FUEGO 50" SMART 4K Ultra HD

400 LEK

06 Shk 16:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor Fuego LED 32 SMART, I RI

19 000 LEK

04 Shk 22:29 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Tv sharp

180 LEK

25 Jan 17:47 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Televizor smart android 32" Arielli

10 000 LEK

07 Jan 15:18 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

TELEVIZOR LG TV SMART PS4 PS5

415 EUR Çmimi me zbritje

02 Jan 15:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  32P  ·  Tiranë

Televizor Philips - 32PFT5300\12 Smart TV

15 000 LEK

25 Dhj 20:59 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Tiranë

Shes televizor Smart TV Sony 40’

300 LEK

14 Nën 14:29 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor

20 000 LEK

12 Nën 07:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor

22 000 LEK

30 Jan 14:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LG LED Smart TV 43 inch

80 EUR

15 Gush 18:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Televizor

22 000 LEK

01 Korr 21:47 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Televizor LG Led

25 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Pri 19:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

Shitet televizor LG

17 000 LEK

22 Pri 11:04 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

SHITET TV LG

20 000 LEK

16 Shk 17:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor LG55

60 000 LEK


Jeni duke kërkuar për Televizor smart të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej mijëra njoftime për Televizor smart të ndryshëm smart ose më teknologji më të vjetër në shitje me çmimet më të volitshme. - Televizor smart.


Blej Televizor smart ne shitje


Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për Televizor smart në shitje nga markat e ndryshme. Shih njoftimet për Televizor smart, televizor smart, televizor samsung 32 inch, televizorë 40 inch, televizorë fuego, televizorë të harkuar, fuego smart tv 43, 32, televizorë plazma, android tv, smart tv 40 inch, televizorë të përdorur, Televizor smart, projektor në shitje, projektor të përdorur, dhe shumë të tjerë në shitje. Blej Televizor smart me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Shit Televizor smart


Nëse keni Televizor smart apo projektor të ndryshëm të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni, jeni në platformën e duhur. Krijo njoftime per Televizor smart shpejt dhe leht duke plotësuar formularin e me të dhënat e televizorit që dëshironi të shisni dhe gjej blerësit e interesuar. - Televizor smart.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione