Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Panasonic Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Panasonic | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Dhj 18:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet okazion

120 LEK

30 Gush 07:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

250 EUR

04 Shk 19:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Fier

POWER 715T3188-2

20 EUR

30 Dhj 11:37 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Billboarde reklamues te reja

180 EUR

Shitësit të Besuar
17 Tet 10:32 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Billboarde Reklamuese

190 EUR

Shitësit të Besuar
14 Tet 08:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet televizor 40plosh

40 LEK

09 Tet 19:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes 55 polc smart TV

430 EUR

31 Gush 19:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet televizor

2 500 LEK Çmimi me zbritje

22 Pri 20:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet TV super gjendje

6 000 LEK

17 Pri 20:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes start TV Panasonic

290 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 12:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Televizor 42 polsh

115 LEK

16 Pri 15:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Televizor 42 polsh

115 LEK

16 Pri 15:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Panasonic 45 polsh

115 LEK

07 Pri 18:44 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Televizor 50 polsh

150 EUR

05 Pri 20:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Televizor 50 polsh

155 EUR

25 Nën 17:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv 42p Panasonic

250 LEK

08 Sht 13:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Elektronik

250 EUR

26 Shk 12:50 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV panasonic OKAZION!!

30 000 LEK

24 Shk 21:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

panasonic

17 000 LEK

21 Dhj 15:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

55 panasonic

230 EUR

06 Qer 20:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Librazhd

panasonic 55 inx

330 EUR

23 Maj 21:42 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

EKRAN PER MAKINE

5 000 LEK

08 Mar 15:29 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Tv Panasinic

230 LEK

06 Mar 09:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv 40 inch

50 LEK

19 Dhj 16:02 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Qeled 75 Inch HD

16 Tet 16:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Tv

200 EUR

16 Tet 15:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

55

200 EUR

28 Sht 14:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Tv

250 LEK

15 Pri 10:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Video projektor panasonic

700 EUR

16 Sht 11:35 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv 50”

300 EUR

26 Gush 20:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Tv

250 EUR

22 Qer 08:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet okazion

1 300 EUR

15 Maj 16:33 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Projektor

190 EUR

23 Mar 18:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes

430 EUR

21 Dhj 23:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

tv

200 EUR

21 Dhj 19:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Panasonic 46 polsh FULL HD

400 000 LEK

21 Dhj 18:30 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Panasonik 42 polsh HD ready

350 000 LEK

21 Dhj 17:18 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

tv

200 EUR

16 Sht 20:52 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Tv 42 + 32 polesh

40 000 LEK

28 Gush 19:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Panasonic 40" Full HD

40 000 LEK

25 Sht 10:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

120 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Panasonic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione