Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Grundig Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Grundig | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 18:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GRUNDIG TV 42” -SMART TV 3D ME SYZE

230 LEK

30 Pri 20:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

fenix iptv

65 EUR

16 Pri 20:01 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Grundig TV

2 000 LEK

16 Pri 13:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet TV gruding

15 000 LEK

09 Shk 12:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Televizor 43”

250 EUR

12 Dhj 09:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes 50 polc smart TV

300 EUR

18 Gush 19:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor 37 2mije leke

2 000 LEK

14 Gush 01:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Pukë

Shiten 7 TV

1 LEK

04 Qer 12:05 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Tv grundig 50 polsh

30 000 LEK

31 Maj 12:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Grunding 40 polsh slim

300 EUR

24 Maj 20:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tv 49 polsh

30 000 LEK

06 Pri 17:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tv grundig 50 polsh

32 000 LEK

23 Shk 12:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Grunding

300 EUR

20 Jan 12:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten

1 LEK

29 Nën 16:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Televizor 32 polesh

150 LEK

08 Tet 10:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Televizor

60 EUR Çmimi me zbritje

25 Sht 19:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHES smart TV 43 polc

270 EUR

17 Mar 14:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sltv ne shitje

1 000 EUR

02 Dhj 13:07 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

TV GRUNDIG 29 INCH me DVB T2

10 000 LEK

27 Nën 17:50 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet-Tv

400 LEK

30 Sht 11:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Televizore me shumice Okazion!!

35 EUR Çmimi me zbritje

15 Gush 18:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Televizor

22 000 LEK

21 Dhj 13:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Grundig 32

17 000 LEK

19 Dhj 06:02 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv 49'

1 LEK

30 Nën 23:52 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

televizor 32'' i zi

18 000 LEK

09 Nën 22:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv lobod 42 "

15 000 LEK

19 Sht 17:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Grunding 43 "

35 000 LEK

04 Sht 14:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor ne shitje

24 999 LEK

16 Gush 11:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tv ne gjendje pune

30 LEK

28 Korr 23:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tv grunding 42

150 LEK

27 Korr 12:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Grundig

100 EUR

22 Korr 23:01 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tv 42 polesh grunding

12 000 LEK

10 Korr 10:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Grunding

15 000 LEK

09 Korr 18:46 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

15 000 LEK

07 Mar 19:29 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shiten2 tv

60 EUR

27 Jan 13:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Led TV

220 EUR Çmimi me zbritje

17 Jan 16:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Hd 23 Inch HD 50Euro

26 Nën 22:16 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Grunding smart tv

250 EUR

20 Nën 17:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Grunding smart tv 49 pol

250 EUR

13 Nën 14:52 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Grudig

4 000 LEK

17 Tet 22:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

7 TV

2 050 000 LEK

24 Gush 20:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Tv Grundig 49" Smart Tv 4k Uhd

500 EUR

04 Gush 15:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet televizor 32 polesh

100 LEK

26 Qer 19:52 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Television

80 EUR

21 Maj 19:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Smart TV 42' Grundig

300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Grundig | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione