Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Televizorë dhe Projektor në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Sony , 177
Microsoft , 1
Samsung , 513
LG , 323
Panasonic , 52
Philips , 149
Toshiba , 20
Hyundai , 3
Beko , 7
Telefunken , 31
Grundig , 66
Sony , 1

Gjej televiorë apo projektor të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për televizorë smart, televzorë 4k, televizor samsung 32, televizorë 40 inch, televizorë fuego, televizor dhe shumë të tjerë. Blej TV nga markat më tënjohura si Sony, Philips, Samsung, LG, Panasonic, Toshiba, Grundig dhe të tjerë.Dje 16:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Durrës

Shitet Tv Sony

200 EUR

Dje 12:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Fier

��OKAZION��:TV Sony Bravia 32"

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 11:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Samsung 32 polsh

170 LEK

Dje 09:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung 55 2023

690 EUR

Dje 09:03 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Tv. LG 42"

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 00:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  32P  ·  Durrës

Shitet Sony

200 EUR

29 Maj 19:42 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Lg 42 led

13 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
29 Maj 12:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shiten 9 Tv Philips 43” Televizor

28 000 LEK

29 Maj 08:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung TV

399 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 21:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ekran projektimi

9 000 LEK

28 Maj 19:04 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor 40 inch

23 000 LEK

28 Maj 15:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

!!!! TELEVIZOR LG FULL HD 3D !!!!

16 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Maj 11:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV PLAZME I MARKES LG

199 LEK

28 Maj 09:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

NOSTALGJI. TV LURA

400 EUR

26 Maj 23:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  52P  ·  Tiranë

TV LG SMART 50"

150 EUR

26 Maj 09:21 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Berat

Sony BRAVIA XR A90K 48 HDR 4K UHD OLED TV

829 EUR

25 Maj 18:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GRUNDIG TV 42” -SMART TV 3D ME SYZE

230 LEK

25 Maj 15:21 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Fier

TV LG 32" OKAZION!

50 EUR

25 Maj 12:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung

20 000 LEK

24 Maj 18:08 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 48"

220 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 11:26 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Projektor

65 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 16:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

SUNNY TV 43 POLSH

180 LEK

21 Maj 19:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Tiranë

TV SONY 42' per PJESE KEMBIMI!

50 EUR

20 Maj 12:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Samsung 50"

20 Maj 10:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

6 Tv Okazion

4 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 13:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Finlux  ·  Tiranë

Shitet tv

50 EUR

18 Maj 03:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

philips 40'' full HD / smart / 3D Active / t2,s2

300 EUR

17 Maj 23:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Epson  ·  Tiranë

videoprojektor

35 000 LEK

17 Maj 13:13 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Televizor Samsung 50 4k

200 LEK

16 Maj 20:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Samsung 49 48 inc

220 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 23:59 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TV Philips 32"

6 000 LEK

15 Maj 23:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Samsung 37"

12 000 LEK

15 Maj 18:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet televizor Samsung 40 polsh

200 000 LEK

15 Maj 11:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizora te rinje smart 32”

1 LEK Çmimi me zbritje

14 Maj 21:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Projektor ��

50 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 23:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Lura

200 EUR

10 Maj 19:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Finlux  ·  Tiranë

Shitet televizor

7 000 LEK

09 Maj 19:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Tiranë

SHITET TV 50 INCH

350 LEK


Jeni duke kërkuar për televizorë të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej mijëra njoftime për televizorë të ndryshëm smart ose më teknologji më të vjetër në shitje me çmimet më të volitshme.


Blej Televizorë të ndryshëm në MerrJep.al


Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për TV në shitje nga markat e ndryshme. Shiko njoftimet për televizor 4k, televizor smart, televizor samsung 32 inch, televizorë 40 inch, televizorë fuego, televizorë të harkuar, fuego smart tv 43, 32, televizorë plazma, android tv, smart tv 40 inch, televizorë të përdorur, projektor në shitje, projektor të përdorur, dhe shumë të tjerë në shitje. Blej televizorë me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Shit Televizorë apo Projektor në MerrJep.al


Nëse posedoni televizorë apo projektor të ndryshëm të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni, jeni në platformën e duhur. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin e me të dhënat e televizorit që dëshironi të shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione