Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servisim dhe pajisje për TV, Fotoaparat, DVD, Satelitë | Njoftimet në Shqipëri


Oferta për shërbime të servisit dhe për pjesë rezervë të televizorëve, fotoaparateve, DVD-ve dhe satelitëve. Shiko njoftimet për pjesë për tv plazma, karte memorje, servis televizorësh, riparim të dekoderëve, mbajtëse për tv, etzher për tv, usb wifi për tv, lente për fotoaparat, servisim të aparatëve dhe shumë shërbime dhe pjesë të tjera.
Dëshironi të riparoni televizorinë, fotoaparatë, DVD apo Satelitë? Gjej oferta me çmimet më të volitshme për pjesë dhe servisim të këtyre pajisjeve elektronike. Shiko njoftimet dhe gjej ofertën ideale në Merrjep.al.Njoftimet për servis të TV-ve, Fotoaparatëve, DVD-ve, Satelitëve


Nëse jeni duke kërkuar për pjesë apo për kompani që ofrojnë shërbimin e servisimit të televizorëve, Fotoaparatëve, DVD-ve, dhe të tjera. Shiko njoftimet për pjesë për tv plazma, karte memorje, servis televizorësh, riparim të dekoderëve, mbajtëse për tv, etzher për tv, usb wifi për tv, lente për fotoaparat, lente për fotoaparat, aksesorë për Go Pro, dritë led, dhe shumë pajisje dhe shërbime tjera. Gjej ofertën ideale në MerrJep.al.


Shit pajisje apo reklamoni kompaninë tuaj


Nëse jeni kompani që ofroni shërbime për servisimin e televizorëve, DVD-ve, fotoaparatëve, satelitëve, apo keni pjesë rezervë për këto pajisje elektronike, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani apo krijoni shitore në MerrJep.al dhe zgjeroni bazën e konsumatorëve tuaj online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione