Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

televizore - TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe televizore,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj televizore Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Tet 15:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten dy televizore

5 000 LEK

05 Korr 06:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Televizore

200 LEK

22 Shk 16:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor 32 polsh

6 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Jan 21:29 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Televizorë TV

1 LEK

05 Tet 12:34 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Elbasan

Televizore

320 LEK

19 Sht 17:05 Të tjera  ·  Fier

PHILIPS

240 LEK

25 Nën 18:44 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë  ·  Fier

Televizore

15 EUR Çmimi me zbritje

30 Sht 11:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Televizore me shumice Okazion!!

35 EUR Çmimi me zbritje

27 Gush 13:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  32  ·  Durrës

Shiten televizore samsung

5 000 LEK

02 Korr 06:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv dhe digital mpeg4

15 000 LEK

26 Qer 11:26 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

SHITET TELEVIZORE LG (32p)

100 000 LEK

06 Shk 21:17 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten 4 ps3 4 televizora

1 LEK

26 Maj 12:42 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten Televizore

2 000 LEK

30 Pri 19:36 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Syze 3d per televizore samsung

1 700 LEK Çmimi me zbritje

05 Shk 17:29 Të tjera  ·  Tiranë

Shesim Televizore 42 '' LG

30 000 LEK

23 Jan 22:27 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

Okazion Televizore

120 EUR

15 Maj 08:06 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizore me shumic dhe pakic

1 LEK

27 Dhj 09:35 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Berat

televizore

250 EUR

09 Nën 09:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitje televizoresh !!

11 Korr 11:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes 5 Televizore Hyundai 43" FULL HD

30 000 LEK

13 Maj 11:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shiten 2 televizore SUNNY

400 000 LEK

29 Pri 11:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizore LG 49' LED FULLHD 300Hz i ri

72 000 LEK

04 Sht 08:06 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITEN

70 EUR

10 Korr 17:29 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2 televizore sony 39 polsh

35 000 LEK

19 Qer 10:23 Video dhe DVD  ·  Fier

SHITET TELEVIZORI PER MAKINA :TV: DVD AUX

60 EUR

29 Pri 11:06 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Tv 42 Polsh

04 Shk 17:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizore te vegjel

30 LEK

10 Jan 22:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

TV

280 000 LEK

27 Dhj 14:06 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Televizore LG

300 000 LEK

04 Maj 12:42 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

10 TV Fuego 20"pak te perdorur

8 000 LEK

09 Shk 13:40 Televizorë dhe Projektorë  ·  Tiranë

Televizore te ardhur nga Zvicrra

110 EUR Çmimi me zbritje

11 Jan 11:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  Tiranë

Televizore te ardhur nga Zvicrra

110 EUR Çmimi me zbritje

08 Nën 18:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Fier

Televizor

01 Sht 17:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Tiranë

4 Televizore

4 000 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj televizore | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione