Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Fotoaparat në shitje | Njoftimet në GJithë Shqipërinë


Gjej Fotoaparate Profesionale të reja dhe të përdorura në shitje. Blej fotoaparate nga markat më të njohura si Canon, Nikon, FujiFilm, Sony, dhe shumë të tjerë në shitje. Blej aparat fotografik dhe pajisje për fotoaparat si lente, mbajtëse për fotoaparat, çantë për fotoaparatë dhe shumëçka tjetër.Dje 21:56 Fotoaparate  ·  Korçë

Insta360 one x2

280 EUR

Dje 20:55 Dyqan Fotoaparate  ·  Tiranë

SHITET DOREZE PER DJI 0684068599

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Kodak Cameo 35mm

2 000 LEK

Dje 17:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Pentax Zoom 60x 35mm

4 000 LEK

Dje 17:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Wizzen NovaCam 35mm

1 000 LEK

Dje 17:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

premier pc480 35mm

1 000 LEK

Dje 17:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Kodak Euro 35mm

1 000 LEK

Dje 17:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon Prima Zoom shot 35mm

3 000 LEK

Dje 17:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Kodak kb28 35mm

2 500 LEK

Dje 09:54 Fotoaparate  ·  Tiranë

Shitet Canon Eos R

80 000 LEK

Dje 04:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Fujifilm X-H1

600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 01:24 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony ZV-E10 + 3 Lente 1350EU

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 00:18 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon EOS 60D + Aksesore lente

450 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 23:50 Fotoaparate  ·  Tiranë

Nikon remote shutter

15 EUR

19 Maj 23:50 Fotoaparate  ·  Tiranë

Nikon flash SB900

180 EUR

19 Maj 19:53 Fotoaparate  ·  Tiranë

Shitet Canon 85mm 1.8 USM

300 EUR

19 Maj 18:12 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony RX100VI

600 EUR

19 Maj 18:12 Fotoaparate  ·  Durrës

Triger canon

30 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 14:48 Fotoaparate  ·  Tiranë

SONY DSC-HX90V

200 EUR

18 Maj 03:09 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon AE-1 program

220 EUR

17 Maj 17:53 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony a6000 + Objektiva 25mm dhe 50mm

230 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 13:10 Fotoaparate  ·  Tiranë

Nikon D610 + Nikon 70-300mm

57 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 08:44 Fotoaparate  ·  Tiranë

CANON 7D MK II BODY

350 EUR

17 Maj 08:44 Fotoaparate  ·  Tiranë

BLIC NIKON SB-900

130 EUR

17 Maj 08:43 Fotoaparate  ·  Tiranë

NIKON D3200

220 EUR

17 Maj 03:47 Fotoaparate  ·  Tiranë

Pihot G3 Pro Drone with 4K Camera

59 LEK

16 Maj 17:50 Fotoaparate  ·  Shkodër

Canon EOS 5D mark II

1 EUR

16 Maj 17:49 Fotoaparate  ·  Shkodër

Fujifilm x-T2

1 EUR

16 Maj 15:32 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon EF 300mm F/4

49 400 LEK Çmimi me zbritje

16 Maj 10:49 Fotoaparate  ·  Shkodër

Bateri EN EL14

20 EUR

16 Maj 10:49 Fotoaparate  ·  Shkodër

Nikon Lente 18-55mm

45 EUR

16 Maj 10:48 Fotoaparate  ·  Shkodër

Fujifilm

64 EUR

16 Maj 10:48 Fotoaparate  ·  Shkodër

Nikon D7200

1 EUR

16 Maj 10:45 Fotoaparate  ·  Shkodër

VIDE ANGLE LENS

45 EUR

16 Maj 10:45 Fotoaparate  ·  Shkodër

Sony FDR-X1000V 4K action Camera

20 000 LEK

16 Maj 10:44 Fotoaparate  ·  Shkodër

lente 18-50mm

70 EUR

16 Maj 09:32 Fotoaparate  ·  Tiranë

Fujifilm XT-1 me 3 lente dhe aksesore.

500 EUR

15 Maj 23:29 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony a7c

1 100 EUR

15 Maj 23:24 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sigma art 35 mm 1.4

600 EUR


Keni pasion fotografimin? Gjej fotoaparat profesional në MerrJep.al me çmime të volitshme, blej fotoaparat të markave më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për aparat profesional të ndryshëm që mund të ju duhen.


Blej Fotoaparat të ndryshëm në MerrJep.al


Gjej me mijëra njoftime për parat të nryshëm profesional dhe për pjesë të ndryshme për aparat. Shiko njoftimet për aparat fotografik, aparat fotografik canon, aparat fotografik nikon, aparat fujifilm, aparat digjital canon, lente për canon, panono, aparat sony, flash për canon, set fotografik, pajisje për aparat fotografik profesional, fotoaparat të përdorur dhe shumë të tjerë. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve dhe gjej ofertën ideale pë fotoaparat.


Shit fotoaparat të ndryshëm në MerrJep.al


Nëse posedoni fotoaparat të ndryshëm të ri apo të përdorur ë dëshironi ti shisni? Krijo njoftime në MerrJep.al shpejt dhe leht me informatat e produtktit dhe gjej blerësit e interesuar online nëtregun më të madhë online në Shqipëri- MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione