Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

polo - Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:26 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet modem Huawei VDSL

12 EUR

Dje 10:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Monitor Gaming

270 EUR

18 Qer 22:25 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Pjese aksesor per PC

18 Qer 22:25 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Monitor 27 24 23 19 17 inc

20 EUR

18 Qer 22:25 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Cpu Xeon E5 V3 V4

50 EUR

18 Qer 22:23 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

GPU Nvida & AMD RTX RX GTX

120 EUR

18 Qer 08:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Printer etiketash 45€

18 Qer 08:41 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Okazion HDD 500GB vetem 10€

10 EUR Çmimi me zbritje

18 Qer 08:40 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Router Tenda Wi-Fi 5G

31 Maj 09:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Ssd Sata/ External

2 500 LEK

24 Tet 12:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Boje Printeri Ricoh

20 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 01:04 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Adaptor per GPU te ndryshme

200 LEK

19 Maj 00:05 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Riser GPU per mining 60+ cope

45 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo polo Polo Polo polo polo Polo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione