Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

FifA 2020 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe FifA 2020,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj FifA 2020 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 15:52 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Durrës

PS4 SLIM 500GB

250 EUR

02 Qer 13:55 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  playstation  ·  Tiranë

Shiten 12 Disqe PS4 - Origjinale

150 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 21:12 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Krujë

Fifa 21 Pes 2020

2 500 LEK

25 Pri 17:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Ps4

200 EUR

22 Tet 21:22 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Tiranë

ps4 slim

240 LEK

03 Tet 19:58 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

FIFA20 PS4

15 LEK

03 Tet 09:38 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Tiranë

ps4 slim

220 LEK

19 Gush 14:53 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Tiranë

Shitet PS4 slim

250 EUR

16 Gush 23:50 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Tiranë

Ps4 Pro (21 lojra/Call of Duty...)

32 000 LEK

26 Korr 18:26 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Delvinë

Shiten lojra per ps4

29 000 LEK

17 Shk 17:13 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Elbasan

PS4 SLIM

300 LEK

14 Shk 09:33 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Gjirokastër

Ps4 slim 500gb

240 LEK

23 Nën 13:48 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

disqe ps4

20 LEK

07 Nën 20:20 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

pes21

20 LEK

05 Nën 14:20 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Disqe

20 LEK

04 Nën 22:37 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

lojra ps4

30 LEK

01 Tet 22:45 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Tiranë

Ps4 slim 500gb

40 000 LEK

15 Sht 01:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Playstation4 fat 1TB

300 LEK

04 Korr 12:25 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 me cip  ·  Durrës

PS3 Slim, OKAZION

130 LEK

08 Qer 12:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Play station slim

32 000 LEK

31 Maj 11:41 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Vlorë

Shitet Xbox One S

25 000 LEK

31 Mar 22:25 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Okazion ps4

290 LEK

25 Mar 12:29 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Elbasan

Ps4,,i'pa diskutueshëm

25 000 LEK

03 Shk 14:23 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

xbox one s 1 tb

250 EUR

01 Shk 13:23 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Sarandë

Ps4 ne shitje dhurat dhe nje projektor

360 EUR

02 Nën 18:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

PS4 PRO 4K "1TB"

25 Sht 21:53 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Shitet Playstation 4

230 EUR

12 Sht 18:09 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Shitet Playstation 4

210 EUR

19 Gush 01:44 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

nderroj fifa 2020 ps4

18 Gush 11:53 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

nderroj fifa 2020 ps4

06 Gush 08:09 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Tiranë

3 cop ps4 pro

1 LEK

31 Korr 23:16 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Berat

Shitet PS4 Pro Slim

40 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj FifA 2020 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione