Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

leva ps3 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe leva ps3,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj leva ps3 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:12 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 me cip  ·  Tiranë

PS3 SLIM ME CHIP

150 LEK

20 Pri 16:35 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

PlayStation 4

22 000 LEK

Shitësit të Besuar
20 Pri 16:17 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Lojra PS4

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
20 Pri 15:52 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Kavajë

Play station 3

110 LEK

20 Pri 10:27 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Xbox Series X nga amerika

500 LEK Çmimi me zbritje

20 Pri 10:25 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Tiranë

Ps4 Pro

290 LEK Çmimi me zbritje

20 Pri 10:20 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Tiranë

Nintendo WiiU Pal + Mario Party 10

165 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 18:49 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS2  ·  Durrës

Ps2 lojra origjinale

1 000 LEK

19 Pri 18:22 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox One S

21 000 LEK

Shitësit të Besuar
19 Pri 12:26 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Tiranë

Leva doreza Wii ne gjendje shm te mire origjinale

1 LEK

16 Pri 13:09 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Tiranë

Xbox 360 Slim 20 Lojra

99 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 13:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

X box Classic

7 LEK

27 Mar 13:36 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Berat

PS3 me cip

150 000 LEK

24 Mar 12:42 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Kurbin

ps3 13 disqe

165 LEK

10 Mar 12:40 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Berat

Leva per ps3

15 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj leva ps3 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione