Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ps4 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ps4,kategori,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ps4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Tet 10:48 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Kukës

PS4 Shiten slim

200 EUR

18 Qer 08:23 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Kukës

PS4 Shiten slim

190 EUR

04 Dhj 11:09 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Kukës

PS 4 SLIM PS4 PRO

1 EUR

07 Tet 13:02 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Shitet PS4

230 EUR

13 Qer 01:39 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Kukës

ps4 pro

300 EUR

21 Jan 20:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

lojra per Ps4

15 Nën 12:54 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Disqe per ps4

35 LEK

30 Qer 12:39 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Shitet ps4

275 LEK

26 Qer 18:21 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Shitet ps4

280 LEK

25 Qer 10:09 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Shiten Disqe per ps4

35 LEK

05 Qer 18:49 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Leva ps4

35 LEK

02 Qer 10:29 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Kukës

Salle Ps3

5 999 EUR

28 Maj 01:48 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Kukës

Salle ps3

6 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 01:09 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Play Station 4

35 000 LEK

10 Dhj 21:23 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Ps4

350 EUR

13 Nën 12:43 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Ps4 Play station

180 EUR

14 Dhj 22:39 Konzolatë për lojëra  ·  Kukës

Blej ps4

09 Qer 11:52 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

Leva PS4

390 000 LEK

05 Qer 15:54 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Kukës

PS4-Play Station 4

440 EUR

16 Tet 11:05 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Kukës

SALLE PS3 & PS4

4 800 EUR

26 Gush 15:32 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Kukës

NINDTENDO 64

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ps4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ps4 ps4 Ps4 ps4 Ps4 Ps4 ps4 Ps4 ps4 ps4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione