Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ipad - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ipad,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ipad Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Korçë

Samsung s22 ultra

420 LEK

26 Mar 23:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Korçë

Ipad pro (2017)

38 000 LEK

14 Shk 20:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Korçë

Ipad pro (10.5) inch

450 LEK Çmimi me zbritje

02 Jan 22:02 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Korçë

Leve Ps5 Okazionn

55 EUR

13 Sht 09:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Korçë

ipad mini 1

6 500 LEK

02 Maj 14:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad  ·  Korçë

iPad Air 1

13 500 LEK Çmimi me zbritje

15 Jan 00:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 7  ·  Korçë

Shitet IPad Gjenerata E 7

35 000 LEK

27 Nën 00:21 Telefona celular  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Korçë

Shitet Ipad Air 2019

40 000 LEK

19 Gush 01:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Korçë

Ipad pro 12.9

830 EUR

21 Pri 01:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Korçë

Ipad pro 2020 256 gb 11inch

800 EUR Çmimi me zbritje

10 Jan 15:51 Telefona celular  ·  Apple  ·  iPad  ·  Korçë

Apple 9.7 iPad Air

170 EUR

30 Dhj 15:05 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Korçë

iPad 2

10 000 LEK

23 Jan 21:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Korçë

IPAD AIR 1 (128 GB)

20 000 LEK

29 Korr 22:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Korçë

iPad I perdorur

200 EUR

29 Korr 22:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Korçë

iPad I perdorur

200 EUR

14 Pri 12:18 Telefona celular  ·  Korçë

Blej Ipad

28 Sht 13:06 Telefona celular  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Korçë

Ipad

100 EUR

20 Jan 23:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Korçë

iPad Air 1

25 000 LEK

27 Korr 12:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Korçë

iPad 2

215 EUR

07 Pri 00:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad  ·  Korçë

Ipad

27 000 LEK

24 Gush 20:47 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  ASUS  ·  ZenPad  ·  Korçë

Tableta Nexus 7 2013

20 000 LEK

24 Gush 14:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Korçë

Ipad

360 000 LEK

26 Korr 23:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Korçë

iPad 4 16GB ngjyre gri

300 LEK

21 Qer 20:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad  ·  Korçë

Ipad air 1

32 000 LEK

13 Nën 22:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Korçë

iPad 2

40 EUR

28 Mar 15:19 Telefona celular  ·  Korçë

Ipad 2 16 GB

220 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ipad | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ipad në kategorinë Elektronika
  • iPad në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Ipad në kategorinë All Category
  • Ipad në kategorinë Pirrungritës
  • ipad në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 6
  • ipad në kategorinë Lap Top/Notebook | Apple
  • ipad pro në kategorinë Elektronika
  • Ipad në kategorinë Elektronika
  • ipad në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Ipad në kategorinë Me katër rrota/ATV

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione