Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel agila - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Automjete , 55

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel agila,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel agila Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 09:03 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila 1.2 benzine

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 03:35 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Makine per shitje

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 17:31 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila 2009 1.0 benzin gaz diskutushem

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 13:26 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

opel agila 2009 benzin gaz 3200 euro i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 13:22 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

SHITET

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 10:17 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

opel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 09:12 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila 1.2 benzine 2010������������

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 11:59 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Okazion OPEL AGILA 1.2 BENZINE

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 21:51 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

OPEL AGILA 1.3 BENZIN GAZ VITI FUND 2010

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 08:31 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

OPEL AGILA 1.3 BENZIN GAZ FABRIKE SAPO TATGUAR

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 15:36 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila .... okazion

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Maj 14:56 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel agila 1.3 Nafte

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 21:01 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

opel agila 1.0 benzin gas

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 19:35 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 20:23 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 21:06 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila gaz/benzine 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 13:31 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila 2003 1.2 Benzin

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 11:07 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

URGJENT SHITET OPEL AGILA

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Tet 10:33 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

OPEL AGILA 1.2B 16V TWINPORT 70 MIJ TKALUME

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Sht 21:02 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

OKAZION OPEL AGILA 1.2 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 17:24 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Shitet OPEL AGILA

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Qer 14:04 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 09:57 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

OPEL AGILA 1.0 I VITIT 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 20:14 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

okazion opel agila

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 16:45 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel agila

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 14:43 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Okazion Opel Agila

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 09:43 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

shitet

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 21:32 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 17:32 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila 1.2 Benzin -02

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 20:36 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila benzin

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Tet 15:09 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila, Viti i prodhimit 2002 motor 1.2 benzin

270 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 10:16 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

OPEL AGILA -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 15:25 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

opel agila motorr 1.2

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 21:10 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Qer 09:30 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila -02

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 10:10 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila benzin -02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 08:53 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila benzin -02

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 13:15 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Super Okazion per pak dite Opel Agila -02

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 19:36 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila dizel -96

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 19:25 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 20:29 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel agila

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 19:49 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 21:58 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Durrës

Opel Agila 1.2 benzin -01

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 11:13 Makina  ·  Durrës

Opel Agila 1.2 benzin -01

1 700 EUR

14 Dhj 17:48 Makina  ·  Durrës

opel agila -06

2 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel agila | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione