Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mobilje - Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mobilje ,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mobilje Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Tet 14:58 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje per Qender Kursesh

90 000 LEK

10 Sht 23:33 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Karrike Game Sport-CAR-SEAT

300 EUR

Shitësit të Besuar
13 Qer 00:23 Të tjera  ·  Krujë

Makineri druri per prodhim mobiliesh

1 000 EUR

11 Qer 23:53 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten Mobilje Zyre

500 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Mar 14:35 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten Mobilje per Berber cmimi i diskutueshem

1 500 EUR

12 Nën 19:08 Të tjera  ·  Vlorë

Shiten mobilje biznesi

1 400 LEK

20 Gush 08:24 Të tjera  ·  Kavajë

Mobilje italiane

9 LEK

15 Maj 16:18 Të tjera  ·  Vlorë

Mobilje shtepije

1 000 LEK

13 Pri 19:52 Të tjera  ·  Durrës

mobilje

11 Mar 01:14 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje te ndryshme

12 Jan 09:10 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten mobilje,rafte dollape

13 000 LEK

03 Tet 17:57 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten

23 Mar 10:04 Të tjera  ·  Durrës

PVC Bord per Mobilje

15 Shk 01:05 Të tjera  ·  Sarandë

Shesim mobilje te Perdorura

03 Gush 12:17 Të tjera  ·  Fier

shiten mobilje!

03 Korr 10:33 Të tjera  ·  Fier

shiten mobilje!

03 Korr 10:33 Të tjera  ·  Fier

Mobilje

18 Qer 00:01 Të tjera  ·  Tiranë

Shitje mobiljesh

16 Tet 21:13 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje parukerie

30 Qer 21:49 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje

17 000 LEK

26 Qer 21:24 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje

17 000 LEK

28 Maj 16:30 Të tjera  ·  Fier

Paisje dhe mobilje per Biznes berberi

12 Pri 13:43 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje per ambjete pune

09 Pri 19:48 Të tjera  ·  Tiranë

karrike per berber dhe parukiere

13 Mar 16:16 Të tjera  ·  Durrës

Mobilje parukerie

600 LEK

19 Jan 14:21 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje per zyra

7 000 LEK

06 Nën 22:03 Të tjera  ·  Shkodër

Shes mobilje per Butik

100 LEK

02 Tet 11:46 Të tjera  ·  Tiranë

Doreza Mobilje

1 EUR

15 Maj 13:27 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje parukerie

150 000 LEK

03 Maj 22:43 Të tjera  ·  Korçë

Kembze Per Mobilje

150 LEK

15 Gush 23:54 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje Parukeri

150 000 LEK

05 Korr 21:01 Të tjera  ·  Tiranë

Dyer,Dritare,Mobilje,Elektroshtepiake,Etj

22 Qer 07:07 Të tjera  ·  Tiranë

SHESIM DYER DRITARE HIDROSANITARE ETJ

19 Qer 09:46 Të tjera  ·  Tiranë

DYER DRITARE HIDROSANITARE ETJ

26 Pri 10:02 Të tjera  ·  Lezhë

shitet aktivitet. aksesor mobilerie

22 000 EUR

14 Mar 13:48 Të tjera  ·  Tiranë

Shes pajisje parukerie

160 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mobilje | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione