Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sanitare - Punë Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sanitare,kategori Punë,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sanitare Të gjitha | Punë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:05 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Durrës

Sanitare Durres

650 EUR

18 Maj 10:14 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Kerkoj pune

03 Maj 18:27 Të tjera  ·  Durrës

kerkohet staf

500 LEK

21 Pri 02:55 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

STAF

01 Pri 14:47 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Kerkohet Staf

60 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Mar 19:09 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Durrës

Hotel bryan kerkon sanitare

30 Jan 14:12 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Kerkoj pune

23 Jan 15:41 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Sanitare

05 Tet 14:31 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Punonjese santiare

24 Sht 17:41 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Kërkohet sanitare Hotel BRYAN Spitalle.

15 Gush 01:57 Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Kerkohet pastruese per ne shtepi 4-6 ore

01 Gush 10:54 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

KERKOHET STAF PER GASTROPUB

28 Maj 01:02 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

ofrohet

24 Maj 21:04 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Durrës

Ponari S

17 Maj 23:51 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Kerkojme lavapjatese/sanitare

26 Pri 22:29 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Kerkojme staf per restorant

23 Pri 22:34 Të tjera  ·  Durrës

Kerkohet staf

21 Pri 13:47 Të tjera  ·  Durrës

Kerkohet staf

16 Pri 13:47 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Durrës

Ofroj vende pune

11 Pri 18:21 Të tjera  ·  Durrës

Kerkohet staf

06 Pri 11:26 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

REI LOUNGE BAR

06 Pri 11:26 Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

REI LOUNGE BAR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sanitare | Të gjitha | Punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione