Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pune - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pune ,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pune Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 17:25 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Shofer per shperdarje

Dje 12:56 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

POZICIONE TE LIRA PUNE

Dje 10:38 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Pajisje Autoshkolle

400 000 LEK

Online
15 Pri 13:38 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Njoftime pune

14 Pri 19:55 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Nhihmës kamariera/e

12 Pri 17:57 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Femer kamariere

09 Pri 13:14 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Kerkojme Kuzhinier & Picajol

09 Pri 05:17 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Kerkohet pasticiere

08 Pri 15:15 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Poune sezonale verore

05 Pri 18:10 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

Kerkojme puntore fast food

04 Pri 11:40 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Vlorë

Ofrohet punë

01 Pri 21:33 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Vlorë

Ofrohet pune

26 Mar 23:20 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

JEPET HOTEL ME QIRA TE KOMBINATI ISH PESHKUT

4 000 EUR

23 Mar 11:25 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Vlorë

Pune online

22 Mar 13:47 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Punë si Elektriçist

12 Mar 22:32 Kafshë në fermë  ·  Vlorë

Punetor familje

11 Mar 14:27 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Vlorë

Pune Online

09 Mar 21:17 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Vlorë

Ofrohet punë

08 Mar 19:01 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Vlorë

Klinike Dentare

7 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pune | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione