Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pune part time - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Tiranë

Punë , 364
Shërbime , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pune part time,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pune part time Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 12:40 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Punetor Dezinfektimi part time

08 Maj 12:25 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Operator/e ne gjuhen Gjermane

06 Maj 10:47 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Operator/e ne gjuhen Gjermane

05 Maj 20:10 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Operator/e ne gjuhen Gjermane

04 Maj 22:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohen operator/e ne gjuhen Gjermane

19 Mar 14:16 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Mesuese per Toef,Ielts,Aptis

28 Shk 20:54 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

Ofroj vend pune

25 Jan 03:25 Punë  ·  Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhinieri Mjedisi

25 Jan 03:25 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Arkitekt

18 Jan 21:36 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkoj Pune part time

22 Dhj 15:07 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

WHITE HAND KERKON MASAZHATORE PART TIME

3 000 LEK

29 Nën 04:45 Dyqan Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Agjente Shitje

Shitësit të Besuar
24 Nën 10:40 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

pozicion shites/e

17 Nën 12:42 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Agjente Shitje

17 Nën 12:42 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Agjent Shitje

15 Nën 22:11 Dyqan Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Agjente Shitje

Shitësit të Besuar
27 Tet 11:12 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Tiranë

Kerkohet kamarier

500 EUR Çmimi me zbritje

Online
06 Tet 13:46 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

AGJENT dhe AGJENTE SHITJE

15 Sht 21:27 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Teknik Kondicionerash

15 Sht 12:28 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Tiranë

Kerkohet Marketere Part Time

17 Gush 23:17 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Tiranë

Kerkohen Operatore ne gjuhen Shqipe

16 Gush 09:45 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pune mesuese Part time

17 Korr 15:01 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Vend pune sanitare part time

08 Korr 04:51 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Kekojme punonjes

13 Maj 13:55 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Kerkohet punonjese Sanitare

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pune part time | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione