Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavazh - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lavazh,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lavazh Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:13 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Durrës

Jepen 2 Magazina me Qera+Lavazh

550 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 11:14 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Durrës

SHITEN OSE JEPEN ME QERA 2 MAGAZINA NE SEKTOR RINIA

300 000 EUR

Shitësit të Besuar
06 Qer 15:16 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Lavazho

600 EUR / muaj

05 Qer 13:03 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Dyqan ne shitje tek Jordan Minsja ne Tirane

640 500 EUR

Shitësit të Besuar
28 Maj 10:16 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Lavazh

22 Maj 22:04 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Lavazh

15 Maj 11:55 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

SHITET HOTEL NE RINAS !

1 500 000 EUR

Online Shitësit të Besuar
12 Maj 22:23 Ambiente biznesi  ·  Depo  ·  Durrës

Ambjent biznesi ne autostrade

05 Maj 00:24 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Lavazh

150 EUR

23 Pri 11:53 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Elbasan

Jepet me qera Bar-Kafe-Lavazh

09 Pri 05:17 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Korçë

Cmimi i diskutueshem

03 Pri 16:37 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Lezhë

Kerkoj puntor

03 Pri 16:32 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Kukës

Kerkoj puntor per ne Ulqin mal te zi

28 Mar 14:08 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shitet autolarje profesionale DE

590 EUR

28 Mar 14:07 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shiten paisjet per autolarje

1 100 EUR

28 Mar 14:07 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Autolarje profesionale DE

1 EUR

28 Mar 14:06 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shiten autolarjet

1 EUR

28 Mar 14:04 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Autolarje DE

1 EUR

28 Mar 14:02 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Autolarje 350 bar

690 EUR

28 Mar 13:59 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Pako per Autolarje

1 050 EUR

28 Mar 13:57 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shitet pako per autolarje DE

999 EUR

28 Mar 13:53 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tiranë

Shitet pako per autolarje

950 EUR

27 Mar 10:35 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Kerkoj puntor per lavazh ne ulqin

16 Mar 16:29 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Lavazh

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lavazh | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione