Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Bulqizë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:07 Dyqan Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Bulqizë

bluze

Shitësit të Besuar
23 Shk 19:38 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Kredi dhe financa

Online
18 Shk 02:50 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Bulqizë

Pune nga Shtepia

01 Dhj 13:07 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Blej/Shes Bono Privatizimi

01 Dhj 11:50 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Bono privatizimi

1 LEK

17 Tet 00:48 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Biznes karburant

20 Sht 04:38 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Lowest pricePregabalin 148553-50-8

10 EUR

19 Sht 11:22 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

15 Sht 14:21 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

24 Gush 01:22 Kafshë në fermë  ·  Bulqizë

Kotele falas

1 LEK

05 Korr 12:38 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Shes Blej Bono Privatizimi /Librez

1 000 LEK

04 Korr 22:27 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Oferta e kredisë për para

12 Qer 08:31 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

1191237-69-0 GS-441524

10 EUR

27 Maj 21:58 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Bulqizë

Receptionist

25 Mar 11:07 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Bulqizë

Ofrohet Pune-Zvicer

02 Mar 11:56 Punë  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Ofertë urgjente pune

13 Shk 11:18 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Shiten bletë

23 Jan 09:10 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

mbjellje flokesh transplant floke ne turqi

1 EUR

13 Dhj 12:59 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Bulqizë

Ofrohet Pune-Zvicer

16 Nën 09:27 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Bulqizë

Transport Shqiperi - Angli-Shqiperi

13 Tet 11:09 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Genuine fast LOAN offer apply

10 000 LEK

04 Tet 13:56 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Zgjidhja për financimin tuaj.

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione