Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Inverter - Makina dhe Inventarë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Inverter,kategori Makina dhe Inventarë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Inverter Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


23 Jan 19:56 Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Shiten paisjet e lokalit

7 000 EUR

16 Pri 20:52 Makina dhe vegla industriale  ·  Tiranë

furre tunel tharje

6 500 EUR Çmimi me zbritje

13 Gush 23:16 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten panele Diellore,inverter e bateri.

4 300 EUR

02 Maj 11:26 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Lezhë

ups-matrapik--kompresor-..

100 EUR

04 Sht 17:35 Të tjera  ·  Shkodër

makine qepese Pfaff me tre transporte

1 500 EUR

04 Sht 16:54 Të tjera  ·  Shkodër

makine qepese Pfaff me tre transporte

1 EUR

16 Sht 20:03 Të tjera  ·  Tiranë

Makineri

28 000 EUR

04 Sht 16:22 Për shitore/butiqe  ·  Tiranë

Market , rafte, frigorifer

25 Gush 02:32 Për shitore/butiqe  ·  Tiranë

SHES PAJISJE SUPERMARKETI

39 000 EUR

20 Pri 21:53 Makina dhe vegla industriale  ·  Durrës

Pompe uji

1 LEK

04 Dhj 02:01 Për zyrë  ·  Korçë

Kondicioner Kollone Gree

130 000 LEK

24 Nën 12:37 Për restorane dhe kafene  ·  Shkodër

Makine akulli

400 EUR

29 Gush 09:16 Për shitore/butiqe  ·  Shkodër

Frigorifer 400l

315 EUR Çmimi me zbritje

01 Gush 03:15 Për shitore/butiqe  ·  Shkodër

Frigorifer kolone freskues

350 LEK

18 Shk 12:28 Makina dhe vegla industriale  ·  Tiranë

Saldatrice inverter

09 Shk 22:09 Për shitore/butiqe  ·  Shkodër

Frigorifer freskues me ajer

250 EUR

09 Shk 22:09 Për shitore/butiqe  ·  Shkodër

Frigorifer freskues me ajer

250 EUR

26 Maj 22:35 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer me motorr inverter

1 200 EUR

16 Shk 12:34 Për zyrë  ·  Tiranë

Kondicioner inverter 3 vrv per ambiente te medha

5 000 000 LEK

04 Nën 10:34 Për zyrë  ·  Vlorë

Paisje per zyra\qende interneti\ call center!

9 500 EUR

12 Maj 13:08 Për zyrë  ·  Tiranë

Paisje per zyre

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Inverter | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione