Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Akulloresh - Makina dhe Inventarë Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Akulloresh,kategori Makina dhe Inventarë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Akulloresh Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Maj 18:38 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Makineri Kokoshkash Profesionale

550 EUR

15 Qer 05:37 Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

FRIGORIFER AKULLORESH 12 TAVA

6 500 EUR

15 Pri 13:05 Për restorane dhe kafene  ·  Vlorë

Frigorifere akulloresh

350 EUR

15 Sht 15:36 Makina dhe vegla industriale  ·  Durrës

Pastorizator zjeres/ftohes qumeshti

1 000 EUR

18 Qer 09:03 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Makineri akulloresh

2 500 EUR

04 Qer 11:23 Për shitore/butiqe  ·  Shkodër

Makineri akulloresh.. Shitet

2 000 EUR

05 Maj 21:04 Për restorane dhe kafene  ·  Durrës

Katabrik Akulloresh + Frigorifer ekspozues

2 500 EUR

31 Mar 00:26 Për restorane dhe kafene  ·  Durrës

Pajisje pasticerie

5 500 EUR

17 Mar 12:19 Për restorane dhe kafene  ·  Bulqizë

Frigorifer Akulloresh

750 EUR

20 Jan 22:11 Të tjera  ·  Devoll

Aparature Akulloresh

10 Sht 14:07 Për restorane dhe kafene  ·  Bulqizë

Frigorifer Akulloresh

800 EUR

29 Gush 17:09 Për restorane dhe kafene  ·  Durrës

Katabrik akulloresh

12 000 LEK

27 Maj 10:44 Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Shitet frigorifer

45 000 LEK

19 Maj 13:45 Për restorane dhe kafene  ·  Shkodër

Shes banak akulloresh

2 000 EUR

03 Maj 21:36 Për restorane dhe kafene  ·  Shkodër

Shes

2 100 EUR

27 Maj 09:53 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifer akulloresh 7 vasketa

600 EUR

25 Sht 18:09 Për restorane dhe kafene  ·  Bulqizë

Shiten pajisjet e Akullores

5 000 EUR

19 Gush 14:00 Për restorane dhe kafene  ·  Durrës

Frigorifer

600 EUR

25 Korr 17:31 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Makineri per akullore

2 500 EUR

20 Pri 19:57 Për restorane dhe kafene  ·  Dibër

makine akulloresh

1 300 EUR

28 Mar 19:11 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Makineri Akulloresh Carpigiani

2 800 EUR

27 Mar 19:48 Të tjera  ·  Tiranë

APARAT Akulloresh + Frigorifer

3 LEK

02 Qer 11:43 Makina dhe vegla industriale  ·  Tiranë

shitet makineri akulloresh

3 000 EUR

11 Maj 17:07 Për restorane dhe kafene  ·  Gjirokastër

Bërëse akulloresh

3 500 EUR

02 Pri 14:50 Për restorane dhe kafene  ·  Bulqizë

Frigorifer freskues dhe frigorifer akulloresh

1 000 EUR

27 Mar 17:45 Për restorane dhe kafene  ·  Kukës

Makineri akulloresh

3 500 EUR

13 Jan 18:33 Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Frigorifer tortash

6 000 EUR

15 Dhj 13:37 Dyqan Për restorane dhe kafene  ·  Durrës

BANAK BARI

600 000 LEK

Shitësit të Besuar
31 Maj 21:45 Për restorane dhe kafene  ·  Sarandë

Makineri per akullore

400 000 LEK

22 Mar 15:37 Për shitore/butiqe  ·  Kurbin

Friogrifer Akulloresh

25 LEK

27 Shk 17:40 Për shitore/butiqe  ·  Durrës

Frigorifera pasticerije

1 200 EUR

19 Shk 21:24 Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Frigorifer akulloresh

52 000 LEK

20 Tet 11:04 Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Frigorifer Akullore

350 EUR

03 Gush 12:37 Për shitore/butiqe  ·  Tiranë

Frigorifera akulloresh 2 cope

01 Korr 16:02 Për shitore/butiqe  ·  Tiranë

frigorifer

220 EUR

16 Qer 18:04 Për shitore/butiqe  ·  Bulqizë

Frigorifer akulloresh

100 000 LEK

01 Qer 00:13 Për shitore/butiqe  ·  Tiranë

FRIGOMAT AKULLORE

2 000 EUR

02 Maj 10:34 Për shitore/butiqe  ·  Fier

Ngrires akulloresh

100 LEK

30 Mar 13:46 Për shitore/butiqe  ·  Elbasan

Frigorifere

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Akulloresh | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione