Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Mjekësore në shitje | Njoftimet në Shqipëri


Gjej pajisje mjekësore të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për dyshek mjekësor, aparat diagnostifikimi, matës tensioni, mobilje për farmaci, pajisje për dentist, mikro motor, poltron dentar, dhe shumë pajisje të tjera. Kërko njoftime dhe gjej atë që të duhet.Sot 12:01 Paisje për mjeksi , Tiranë

Nuga best

450 EUR

Sot 12:01 Paisje për mjeksi , Tiranë

Aparat per shtypje te gjakut

35 EUR

16 Maj 16:06 Paisje për mjeksi , Lezhë

Shitet

3 500 EUR

11 Maj 10:21 Paisje për mjeksi , Kavajë

Jepet me qera makine oksigjeni 5L

5 000 LEK

17 Pri 12:30 Paisje për mjeksi , Durrës

shitet kabinet dentar komplet

2 500 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 10:44 Paisje për mjeksi , Tiranë

Poltrone dentare KYRI TECNO-GAZ 2017

6 500 EUR

14 Pri 10:41 Paisje për mjeksi , Tiranë

Sensor intraoral per grafi dentare endorale

1 500 EUR

28 Mar 19:57 Paisje për mjeksi , Pogradec

Kompresor dhe llampe polimerizimi

20 000 LEK

18 Mar 14:46 Paisje për mjeksi , Vlorë

Nidek OPD Scan III Corneal Topographer

3 930 EUR

18 Mar 14:42 Paisje për mjeksi , Tropojë

Nidek OPD Scan III Corneal Topographer

3 930 EUR

18 Mar 14:39 Paisje për mjeksi , Tiranë

Nidek Patternless LEXCE Trend8 Lens Edger

3 700 EUR

18 Mar 14:36 Paisje për mjeksi , Tiranë

Nidek Patternless LEXCE Trend8 Lens Edger

3 700 EUR

17 Mar 23:01 Paisje për mjeksi , Tropojë

3Shape Trios 5 Wireless 3D Dental Scanner

7 500 EUR

17 Mar 23:01 Paisje për mjeksi , Tiranë

3Shape Trios 5 Wireless 3D Dental Scanner

7 500 EUR

16 Mar 16:57 Paisje për mjeksi , Tiranë

Karroce per invalid

28 Shk 04:49 Paisje për mjeksi , Gjirokastër

Mikroskop Carl Zeiss

2 000 EUR

28 Shk 04:49 Paisje për mjeksi , Gjirokastër

Mikroskop Carl Zeiss

1 500 EUR

28 Shk 04:48 Paisje për mjeksi , Gjirokastër

Mikroskop Carl Zeiss

2 000 EUR

25 Shk 14:37 Paisje për mjeksi , Durrës

Shitet Poltron

100 000 LEK

23 Shk 14:27 Paisje për mjeksi , Tiranë

Paisje HydraFacial

500 EUR

15 Shk 12:11 Paisje për mjeksi , Tiranë

Paisje Laboratori

11 000 EUR

14 Shk 13:32 Paisje për mjeksi , Tiranë

Echo me tre sonda

10 000 EUR

14 Shk 13:18 Paisje për mjeksi , Tiranë

Eko

6 000 EUR

08 Shk 13:27 Paisje për mjeksi , Durrës

Klinike Dentare

10 888 EUR

05 Shk 18:36 Paisje për mjeksi , Fier

Banjo Mari

500 EUR

05 Shk 18:36 Paisje për mjeksi , Fier

Banjo Mari

500 EUR

03 Jan 16:28 Paisje për mjeksi , Elbasan

shiten pajisje dentare

2 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Dhj 15:49 Paisje për mjeksi , Tiranë

Shiten pajisje mjekesore

150 000 LEK

12 Dhj 09:44 Paisje për mjeksi , Tiranë

Shitet Echografi Toshiba Sonolayer SSH-140A

2 500 EUR

30 Nën 18:57 Paisje për mjeksi , Tiranë

ceragem shtrat masazh

29 Nën 18:39 Paisje për mjeksi , Durrës

Panorameks okazione

8 000 EUR

10 Nën 10:26 Paisje për mjeksi , Tiranë

Shes raft hekuri per farmaci

50 000 LEK

16 Tet 12:20 Paisje për mjeksi , Durrës

Elektrobisturi Zeus 400

1 400 EUR

Gjendje: I ri
09 Tet 13:05 Paisje për mjeksi , Vlorë

Panoramex 2D SIRONA

13 000 EUR

18 Sht 12:33 Paisje për mjeksi , Shkodër

Ekografi

2 500 EUR

08 Sht 19:19 Paisje për mjeksi , Fier

paisje per klinike dentare

10 000 LEK

14 Gush 22:54 Paisje për mjeksi , Pogradec

Aparat Oksigjeni

400 EUR


Jeni duke kërkuar për pajisje mjekësore të ndryshme? GJej mijëra njoftime për pajisje mjekësore të ndryshme në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet me çmimet më të arsyeshme.


Blej Pajisje të ndryshme Mjekësore


Gjej pajisje mjekësore të ndryshme të reja apo të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për dyshek mjekësor, aparat diagnostifikimi, matës tensioni, mobilje për farmaci, pajisje për dentist, mikro motor, poltron dentar, CO2 laser, aparat grafie, karoce invalidi. mbeshtetese ortopedike, aparat narkoze, krevat terapeutik, aparat oksigjeni, vakuum për laborator dentar, dhe shumë pajisje tjera që mund të ju duhen. Eksplor njoftimet në MerrJep.al dhe gjej gjithçka që të duhet për mjeksi.


Shit Pajisje mjekësore të ndryshme


Nëse posedoni pajisje mjekësore për funksione të ndryshme që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione