Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventarë Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:41 Makina dhe vegla industriale  ·  Elbasan

mining pump

5 600 EUR

Dje 09:37 Makina dhe vegla industriale  ·  Elbasan

submersible slurry pump

2 300 EUR

Dje 09:35 Makina dhe vegla industriale  ·  Elbasan

mining pump

3 000 EUR

15 Maj 19:52 Makina dhe vegla industriale  ·  Elbasan

Shitet biznesi

5 000 EUR

01 Maj 19:39 Të tjera  ·  Elbasan

Okazion ( zere se te falur )

1 EUR

16 Pri 06:28 Makina dhe vegla industriale  ·  Elbasan

Shitet

04 Pri 04:19 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Elbasan

Depozite uji 5000 litra

90 000 LEK

Online
02 Pri 19:31 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Elbasan

Depozite uji 5000 litra

90 000 LEK

Online
22 Mar 12:50 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Paisje per pasticeri, furre buke, etj..

1 234 567 LEK

21 Mar 21:06 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Ekspres Kafeje Italian

430 EUR

19 Shk 17:37 Të tjera  ·  Elbasan

Shiten paisje per gastronomi

03 Shk 12:09 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

FRITEZE 5+5 LITRA ME GAZ E RE 500 MIJE LEKE

500 LEK

31 Jan 12:57 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

SUNDUK NGRIRES I RI 300 LITROSH 350 MIJE LEKE

350 LEK

29 Jan 10:25 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Hell per pjekje

1 000 EUR

11 Jan 21:19 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Zgare me gaz e re 400 mij lek 0693023855

400 LEK

10 Jan 10:20 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

ZGARE ME GAZ 300 MIJE LEKE E RE 0693023855

300 LEK

10 Jan 10:06 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

KREPIERE ME GAZ E RE 600 MIJE LEKE 0693023855

600 LEK

08 Jan 21:34 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Zgare me gaz e re 350 mij lek 0693023855

350 LEK

01 Jan 21:16 Për restorane dhe kafene  ·  Elbasan

Zgare me gaz e re 300 mij lek 0693023855

300 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione