Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


26 Jan 11:40 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pula

4 EUR

26 Jan 11:40 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pula

4 EUR

26 Jan 10:28 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pula veze dhe dekorative

4 EUR

16 Jan 18:57 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pula veze

1 EUR

06 Jan 20:53 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kali

31 Dhj 20:35 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

29 Dhj 16:53 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

24 Dhj 22:36 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

SYZE KOMPJUTERIKE

20 Dhj 14:48 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shpend dhe kafsh

1 EUR

20 Dhj 14:48 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Ajman Cemani

1 EUR

20 Dhj 08:55 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

SHITEN AYAM CEMANI 2+1

400 EUR

19 Dhj 17:50 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Alabai okazion

200 LEK

18 Dhj 12:26 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet Pele

06 Dhj 17:52 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qen

50 LEK

06 Dhj 11:24 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Zoga fshati

10 EUR

03 Dhj 15:01 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten gjela deti

10 EUR

03 Dhj 13:12 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shkuteza

01 Dhj 12:04 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

OFERTE SHITEN DHI DHE CJEP

200 LEK

29 Nën 20:00 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qenushe per adoptim

29 Nën 06:50 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pula veze

1 EUR

29 Nën 06:50 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qen sharri

150 LEK

27 Nën 20:20 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shiten klyshit e sharrit

150 EUR

27 Nën 16:44 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Pallua

1 EUR

27 Nën 15:25 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shesim gjela/pula deti.

11 000 LEK

26 Nën 06:25 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qen

230 EUR

21 Nën 02:19 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Zagar *lepur

19 Nën 21:33 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Palloj

1 EUR

19 Nën 12:57 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

SHİTEN (CJEP DHE DHİ )OFERTË

200 EUR

18 Nën 20:53 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Akita Inu

300 EUR

11 Nën 00:14 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Labrafor

150 LEK

09 Nën 00:28 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

SHITEN CJEP DHE DHI ALPINE

300 EUR

06 Nën 20:02 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet qeni

200 EUR Çmimi me zbritje

04 Nën 11:49 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kelysh sharri

1 EUR

30 Tet 10:08 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet sera

1 500 LEK

24 Tet 01:25 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet kali 2 vjeçe

800 LEK

21 Tet 11:38 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

këlyshët simpatikë pomeranez

300 EUR

20 Tet 17:36 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kuaj

1 EUR

14 Tet 19:49 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet sera

1 500 LEK

09 Tet 18:32 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kelysh sharri

150 EUR

09 Tet 10:39 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

mini spitz 2 muajsh

150 EUR

06 Tet 20:38 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet pastor belg malinos

150 EUR

04 Tet 09:55 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Akita Japonez Amerikan

350 EUR

03 Tet 17:36 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet qeni kangal

400 EUR

02 Tet 17:15 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kelysh sharri

1 EUR

01 Tet 12:33 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

kolibe x qen

8 000 LEK

28 Sht 10:03 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kelysh sharri

150 EUR

24 Sht 19:45 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Gomar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione