Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Në shitje (Shitet, Shes) në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë në fermë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Mar 08:30 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shitet mushka 3 vjecare

300 LEK

25 Shk 02:07 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shes blete

150 LEK

24 Shk 19:12 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shes dele

24 Shk 15:22 Kafshë në fermë  ·  Fier

Cjap

250 LEK

24 Shk 12:48 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shesim Vica

22 Shk 23:14 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten super dhi Alpine

10 Shk 01:14 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shes koshere bletesh bosh

10 Shk 01:09 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten blete

07 Shk 12:12 Kafshë në fermë  ·  Fier

Dhi alpine

06 Shk 21:55 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten Super dhi Alpine Barsa

06 Shk 00:18 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten 2 kone vendi okazion

150 EUR

02 Shk 11:57 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten desht

600 EUR

30 Jan 20:22 Kafshë në fermë  ·  Fier

Dele rumanovka

1 EUR

27 Jan 07:07 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shitet Elbi

30 LEK

26 Jan 20:32 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pastor belg

200 EUR

26 Jan 07:41 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten 100 krer dele rrace

23 Jan 22:27 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysh sharri

250 EUR

22 Jan 11:04 Kafshë në fermë  ·  Fier

Inkubator

199 EUR

20 Jan 15:19 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysha te shartuar me alabai

19 Jan 00:20 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysh kangall femer 100%

190 EUR

12 Jan 09:13 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pastor belg malinois

150 LEK

12 Jan 09:02 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pastor belg malinois

130 LEK

12 Jan 08:58 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pastor belg malinois

130 LEK

10 Jan 08:49 Kafshë në fermë  ·  Fier

inkubator për çdo lloj vez super ofert

35 000 LEK

05 Jan 19:38 Kafshë në fermë  ·  Fier

Paisje per inkubator

2 500 LEK Çmimi me zbritje

05 Jan 19:29 Kafshë në fermë  ·  Fier

Inkubator full automatik model i Ri

100 EUR

04 Jan 13:06 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pleh

04 Jan 04:55 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pastor belg malinois

150 EUR

03 Jan 17:54 Kafshë në fermë  ·  Fier

Dele

400 LEK

10 Dhj 20:44 Kafshë në fermë  ·  Fier

zogj vendi

6 LEK Çmimi me zbritje

05 Dhj 14:39 Kafshë në fermë  ·  Fier

Dele

4 LEK

30 Nën 22:44 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysh sharri femer

199 EUR

26 Nën 08:53 Kafshë në fermë  ·  Fier

Zogje vendi(shqerak)

03 Nën 17:36 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysh sharri femrr

230 EUR

30 Tet 16:15 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pastor belg

200 LEK

23 Tet 22:11 Kafshë në fermë  ·  Fier

Pastor belg

200 EUR

14 Tet 14:44 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten pula indi 40mijlek cifti

40 LEK

08 Tet 00:18 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysh kaukaz 100%

300 EUR

06 Tet 15:01 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten

05 Tet 17:25 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shiten

1 LEK

27 Sht 09:06 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shitet gomari

280 EUR

27 Sht 09:03 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shitet gomari

280 EUR

27 Sht 08:13 Kafshë në fermë  ·  Fier

lepuj mbi 8 kg ne shitje

1 LEK

24 Sht 10:22 Kafshë në fermë  ·  Fier

Shitet qen xhek rracull

80 EUR

22 Sht 11:40 Kafshë në fermë  ·  Fier

shiten

09 Sht 13:32 Kafshë në fermë  ·  Fier

Kelysh alabai femer

248 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë në fermë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione