Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lokal - Ambiente biznesi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lokal Të gjitha | Ambiente biznesi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Shk 17:36 Të tjera  ·  Fier

Lokal me qera

26 Dhj 15:47 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

jepet me qera lokal bar kafe ne qender te qytetit

1 200 EUR / muaj

03 Gush 13:04 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Shitet Lokal LungoMare Vlore-14412329

611 000 EUR

Shitësit të Besuar
25 Pri 14:05 Të tjera  ·  Fier

Jepet me qira per klinik dentare.

550 EUR / muaj

11 Pri 13:13 Të tjera  ·  Fier

Jepet me qera afatgjat.

550 EUR / muaj

23 Jan 12:53 Të tjera  ·  Fier

Jepet me qira Objekti -Patos.

18 Tet 13:50 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Shitet ose jepet me qera super LOKAL OKAZION

Gjendje: I ri
Shitësit të Besuar
02 Qer 06:52 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

JEPET ME QERA

1 100 EUR / muaj

16 Shk 12:37 Dyqan Zyra  ·  Fier

Njesi shitje Fier-12154338

40 000 EUR

Shitësit të Besuar
29 Jan 20:04 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Shitet lokal

70 000 EUR

21 Jan 20:55 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Lokal ne aktivitet

500 EUR

Shitësit të Besuar
29 Nën 20:20 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Shitet lokali ne aktivitet

14 Nën 11:30 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Shitet biznesi

350 LEK / muaj

14 Sht 08:27 Të tjera  ·  Fier

Shiitje biznesi / dhenie objekti me qera

400 EUR / muaj

12 Korr 11:52 Të tjera  ·  Fier

Paisje lokali

23 Qer 16:38 Të tjera  ·  Fier

Jepet me qera magazina ne Fier

02 Qer 09:24 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Ambient biznesi me qera

30 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
30 Maj 14:04 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

okazion dyqane

112 000 EUR

10 Shk 14:57 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Lokal Okazion ne shitje

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
10 Shk 14:51 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Ambien biznesi

40 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
03 Shk 20:55 Të tjera  ·  Fier

Kolltuqe per lokal

10 000 LEK

26 Jan 14:23 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Lokal ne Shitje

100 000 EUR

Shitësit të Besuar
13 Jan 15:24 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Klinike me qera/shitje

Shitësit të Besuar
21 Sht 14:59 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

JEPET ME QERA

18 Korr 20:08 Të tjera  ·  Fier

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI,LGJ "APOLLONIA" FIER

18 000 LEK / muaj

16 Nën 21:56 Të tjera  ·  Fier

Shitet biznesi

1 LEK

23 Sht 10:14 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Okazion:Ambient biznesi 220m2 Fier

5 EUR / muaj

19 Korr 19:59 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Lokal

65 000 EUR

18 Shk 19:24 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

OKAZION NE FIER

1 EUR

18 Shk 18:35 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

SUPER"OKAZION"

150 000 EUR

18 Nën 19:32 Të tjera  ·  Fier

Lokal caffe i kompletuar ne gjendi pune

30 LEK / muaj

07 Gush 08:46 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

SUPER OKAZION SHITET DYQAN NE FIER

750 EUR

05 Gush 14:48 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Dyqan dhe lokal

130 000 EUR

23 Korr 10:00 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Okazion Ambient biznesi 220m2 Fier

5 EUR / muaj

13 Qer 22:30 Të tjera  ·  Fier

Shitet biznesi ( me te gjitha dokumentet e duhura)

35 000 000 000 EUR

11 Qer 16:24 Të tjera  ·  Fier

Jepet me qera biznesi

19 Maj 22:37 Industri dhe Puntori  ·  Fier

Abjent per biznes

18 Maj 21:44 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Lokal fier

25 EUR

17 Maj 16:30 Të tjera  ·  Fier

��✡OKAZION✡��

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lokal | Të gjitha | Ambiente biznesi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione