Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ambiente biznesi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 08:02 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

ambient tregtar 1200 m2 buze rruge

780 000 EUR

Dje 10:21 Depo  ·  Fier

SHITET OSE JEPET ME QERA

1 500 EUR / muaj

20 Maj 20:48 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

OKAZION!! SHITET DYQANI 1350€

1 350 EUR

20 Maj 10:40 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Shitet DYQANI 67m2

1 500 EUR

20 Maj 09:23 Të tjera  ·  Fier

Mundesi e arte investimi

1 000 EUR / muaj

18 Maj 18:29 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Okazion objekti 135 m2

100 000 EUR

Online
18 Maj 14:27 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Okazion dyqani ne patos

23 000 EUR

Online
17 Maj 15:29 Të tjera  ·  Fier

Mundësi e artë investimi

1 000 LEK / muaj

09 Maj 14:43 Të tjera  ·  Fier

Kerkoj lavazho

09 Maj 12:59 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Jepet me qera Lavazho Lagjja 16 Prilli ,Fier-15756964

35 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
07 Maj 10:36 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Shitet Kapanon SMT-Fier-15745919

300 000 EUR

Shitësit të Besuar
06 Maj 12:27 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE QENDER FIER

3 000 EUR / muaj

06 Maj 12:25 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE QENDER FIER

2 700 EUR / muaj

03 Maj 10:58 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Ambient Biznesi Dyqan kati i dyte jepet me qera

4 000 EUR / muaj

01 Maj 11:18 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Dyqan ne pedonale Fier

100 000 EUR

Online
01 Maj 10:01 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Okazion dyqan ne patos qender

26 000 EUR

Online
29 Pri 22:25 Industri dhe Puntori  ·  Fier

JEPET MAGAZINE ME QERA

2 500 EUR / muaj

26 Pri 17:04 Industri dhe Puntori  ·  Fier

Fabrike Vaj Ulliri PIERALISI

325 000 EUR

Online
19 Pri 19:48 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

❌SHITET OKAZION❌

50 000 EUR

17 Pri 12:29 Industri dhe Puntori  ·  Fier

JEPET RESTORANT ME QERA NE GJENDJE PUNE

1 EUR / muaj

17 Pri 10:55 Dyqan Të tjera  ·  Fier

Jepet me qera Magazina Radostine - 15656224

200 000 LEK

Shitësit të Besuar
08 Pri 20:32 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Ambjente komerciale ne shitje Fier

1 000 EUR

06 Pri 15:13 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

72 000 LEK / muaj

03 Pri 17:22 Të tjera  ·  Fier

Faleminderit merrjep.al u shit

30 Mar 23:16 Dyqane dhe Trafika  ·  Fier

Dyqan me Qera

23 Mar 10:34 Të tjera  ·  Fier

Shazllone

21 Mar 18:19 Të tjera  ·  Fier

Shiten objekte lokali

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione