Fier | Biznes dhe punë | Ambiente biznesi

Dje 15:28 ,

Lavazho Me Qera

150 EUR / muaj

22 Qer 06:14 ,

Lokal me qera (ose shitet)

350 LEK / muaj

16 Qer 18:26 ,

JEPET ME QERA

500 LEK / muaj

11 Qer 20:14 ,

Jepet magazina me qera + 'shitet'

30 000 LEK / muaj

05 Qer 08:08 ,

MAKAZINE

Në fillim