Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për makina Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 21:02 Servis për makina  ·  Fier

Paisje per servise, ura butler, kompresor ajri

1 EUR

09 Maj 10:44 Servis për makina  ·  Fier

Vinc manual me parango - 15 ton

300 EUR Çmimi me zbritje

05 Maj 08:03 Servis për makina  ·  Fier

����X5 E70 Elektrike����

4 EUR

10 Pri 10:12 Servis për makina  ·  Fier

Torno per disqet e frenave AMKO

900 EUR Çmimi me zbritje

25 Jan 19:48 Servis për makina  ·  Fier

Shes Autel MK808BT

40 000 LEK

Online
07 Nën 09:15 Servis për makina  ·  Fier

Shitet ura 3ton

1 800 EUR

06 Nën 09:43 Servis për makina  ·  Fier

Shitet ura 3ton

1 800 EUR

26 Tet 09:34 Servis për makina  ·  Fier

Pajisje Hidrogjeni

1 500 LEK

05 Sht 09:25 Servis për makina  ·  Fier

Shitet Pistolet trailer

1 000 EUR

15 Korr 20:43 Servis për makina  ·  Fier

Okazion!!!!!!

1 000 EUR

25 Maj 08:54 Servis për makina  ·  Fier

DAP autoriparim

04 Sht 07:26 Servis për makina  ·  Fier

Disqe origjinal Mercedes Benz 16" me goma 205.55.R16

200 LEK

01 Sht 15:54 Servis për makina  ·  Fier

Ure per servis makinash

1 700 EUR Çmimi me zbritje

31 Gush 23:04 Servis për makina  ·  Fier

Vegla per servis

1 700 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 18:53 Servis për makina  ·  Fier

Gjenerator

3 000 EUR

03 Pri 15:15 Servis për makina  ·  Fier

dinamometer 1/2,

60 000 LEK

16 Mar 15:33 Servis për makina  ·  Fier

Autodata 3.45

2 000 LEK

Online
16 Mar 15:33 Servis për makina  ·  Fier

VCSD 2021

6 000 LEK

Online
10 Mar 18:41 Servis për makina  ·  Fier

Paisje per nderrim vaji kamio automatike

180 000 LEK

08 Mar 20:39 Servis për makina  ·  Fier

Disqe

450 EUR

19 Shk 14:28 Servis për makina  ·  Fier

Shiten vegla per servis makinash.

21 Jan 11:05 Servis për makina  ·  Fier

dengje Jonxhe

28 Nën 14:20 Servis për makina  ·  Fier

VINXHA CIKRIK PER SERVISE etj

100 LEK

18 Sht 12:16 Servis për makina  ·  Fier

Pajisje per Gomisteri …. “OKAZION”

05 Sht 10:05 Servis për makina  ·  Fier

4 disqe 15 bashk me goma

130 EUR

19 Korr 20:47 Servis për makina  ·  Fier

Jepet me qera Objekti 450 meter2

700 LEK

13 Korr 14:05 Servis për makina  ·  Fier

VAJ PER AUTOMJETE 15/40

250 LEK

13 Korr 14:05 Servis për makina  ·  Fier

Graso

170 LEK Çmimi me zbritje

04 Qer 08:32 Servis për makina  ·  Fier

BIZNES

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione