Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rexhina - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rexhina,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rexhina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:02 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZ AMG REXHINA R19

1 300 EUR

Shitësit të Besuar
16 Qer 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Sarandë

Shitet

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 08:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

S-Klass 2005 per pies 320 cdi

1 EUR

16 Qer 07:53 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Timon S.Klas 2005 ��okazion..

100 EUR

13 Qer 17:50 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Parakolp rexhina w220

130 LEK

Shitësit të Besuar
05 Qer 19:44 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kukës

Mercedes benz Rexhina 320 cdi

122 EUR

04 Qer 03:03 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

fenere s class rexhina w220

400 EUR

04 Pri 12:19 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

S klass 320 cdi s500

1 LEK

02 Pri 05:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Shitet Rexhina

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Shitet Merced Benc Rexhina

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:53 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Pjes kembimi

1 EUR

08 Mar 12:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

Shitet MERCEDES-BENZ S320, W220. VITIT 2001

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

shitet w220 rexhina

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 19:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Lushnjë

shitet

2 800 EUR

20 Shk 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Lushnjë

Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Lushnjë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 06:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S320 cdi

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 01:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

rexhina

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 15:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

W 220 rexhina 3.2 benxin gaz

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Tiranë

Shitet S Class 500 4Matic, Regina, Super Gjendje, si e re

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 07:45 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Rexhina per pjes 320cdi

1 111 LEK

25 Nën 10:37 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Sedilie te para rexhina

250 EUR

20 Nën 02:26 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Sarandë

Pjes

18 Nën 17:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

Timon druri S w220 rexhina

150 EUR

23 Tet 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 430  ·  Tiranë

Rexhina

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 09:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Rexhina

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 15:45 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pjse kembimi

2 EUR

15 Korr 07:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Durrës

Shitet ose ndrrohet W210

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Malësi e Madhe

Rrexhin 5.5 AMG Original

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 14:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

Rexhina 320 naft 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 20:49 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Jestik rexhina

400 LEK

01 Qer 21:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

Shitet Mercedes W220 s320 Benzin Gaz (Rexhina)

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Qer 21:54 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Shitet gom për benc 50 mij lek

5 000 LEK

11 Maj 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Shkodër

Rexhina lungo 55 Amg Originale.

1 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

Shitet/ndrrohet , Full option super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 00:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

Shitet S320 CDI 2001 Rexhina

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 18:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

Shitet S320 CDI 2001 Rexhina

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Mar 02:24 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Pjes rexhina

100 EUR

21 Shk 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Peqin

Okazin

4 800 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 21:24 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Pjese per Rexhina

50 LEK

07 Dhj 11:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Shes

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 09:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Pogradec

Rexhina

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 23:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

Rexhina

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S-320 Look Amg super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 08:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 13:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Pogradec

mercedes s rexhina

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Mercedez-Benz Rexhina

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 08:34 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Tambure dhe nofulla te PASME per REXHINA

70 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rexhina | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione