Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Anije dhe mjete tjera Lundruese | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Anije, pjesë për anije dhe mjete tjera lundruese në shitje. Gjeni makina lundruese dhe gjithçka që ju nevojitet për anije dhe skuterë uji. Shikoni njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për modelin e caktuar apo për pjesën përkatëse që ju duhet dhe shikoni njoftimet për anije dhe pjesë për anije me çmimet më të volitshme.


Bleni dhe shisni gjithçka për makina lundruese. Nëse posedoni anije, skaf, jetski, varka peshkimi, varka, mjete peshkimi, mjete për notim apo zhytje, anije me vela, dhe pjesë të ndryshme ju mund ti shisni ato lehtë dhe shpejtë në MerrJep.al.Sot 08:38 Të tjera  ·  Elbasan

Gomone 300 Mercury "Pholas Italy"

59 000 EUR

Dje 19:53 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

Sea-doo Spark-trixx

11 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:51 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

SEA-DOO GTI 130

13 458 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:40 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

SEA-DOO SPARK

8 380 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:37 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

SEA-DOO RXT X RS 325

24 100 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:18 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

SEA-DOO GTX LTD 300

24 100 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:28 Të tjera  ·  Vlorë

SPIRANCE XHINGATO 7.5 Kile

150 EUR

Online
Dje 13:41 Të tjera  ·  Kavajë

Mercury 40/60 4 st

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
15 Pri 18:29 Të tjera  ·  Tiranë

Helike alumini speciale

55 EUR

Online
15 Pri 14:25 Të tjera  ·  Pogradec

Pompe uji per motorr skafi

100 EUR

Online
15 Pri 03:22 Të tjera  ·  Pogradec

Motorr varke 52 Cody kohesh

25 000 EUR

Online
15 Pri 03:16 Të tjera  ·  Pogradec

Pompa uji per anije peshkimi

1 EUR

Online
15 Pri 03:16 Të tjera  ·  Pogradec

Motorr varke jamaka 3.5

1 EUR

Online
13 Pri 21:34 Të tjera  ·  Vlorë

��️OKAZION !!! SHITET VARKA��️

1 200 EUR Çmimi me zbritje

12 Pri 12:03 Të tjera  ·  Tiranë

Serf me ajer

450 EUR

Online
10 Pri 11:30 Të tjera  ·  Sarandë

Regal - Skaf

27 000 EUR

07 Pri 21:20 Të tjera  ·  Kavajë

Okazion

350 LEK

07 Pri 07:55 Të tjera  ·  Vlorë

Tapeta Gome me vet ngjitje. Skafe &Gomone

11 EUR

06 Pri 12:55 Të tjera  ·  Shkodër

Helike anije

800 EUR

06 Pri 12:17 Të tjera  ·  Vlorë

Skaf per peshkim dhe shetitje

1 000 EUR

04 Pri 11:24 Të tjera  ·  Fier

Motor mariner

30 000 LEK

02 Pri 05:35 Të tjera  ·  Lezhë

Motorr Iveco Aifo 440HP

1 EUR

02 Pri 01:05 Të tjera  ·  Shkodër

HONDA 130 HP

5 900 EUR

01 Pri 14:54 Të tjera  ·  Lezhë

motorr iveco aifo 440hp

1 LEK

28 Mar 20:14 Të tjera  ·  Vlorë

Suzuki 70 kater kohesh 400 ore pune

4 000 EUR

27 Mar 18:28 Të tjera  ·  Kavajë

Shitet gomone 5 metra motorr mercury 40 viti2008

12 500 EUR

27 Mar 11:53 Të tjera  ·  Fier

Shitet skaf

8 500 EUR

27 Mar 11:43 Të tjera  ·  Fier

Shitet Gomone

5 700 EUR

24 Mar 15:14 Të tjera  ·  Durrës

Gomomone Alumini 2024

24 Mar 12:42 Të tjera  ·  Fier

Kelly boat

200 EUR

23 Mar 09:04 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

SEABOB F5

Shitësit të Besuar
22 Mar 21:24 Të tjera  ·  Pogradec

Motor uji

620 EUR

17 Mar 10:08 Të tjera  ·  Kucovë

Gomone per 5 pesona

700 EUR

16 Mar 19:09 Të tjera  ·  Shkodër

Motorr varke

1 500 EUR

15 Mar 06:33 Të tjera  ·  Vlorë

OKAZION MERCURY 8.0

1 200 EUR

12 Mar 18:53 Të tjera  ·  Vlorë

Shes motor kemgjat

11 Mar 13:17 Të tjera  ·  Vlorë

2 motorra yamaha 115

17 000 EUR

09 Mar 18:24 Të tjera  ·  Sarandë

Pedana 1 meter

300 EUR

09 Mar 18:23 Të tjera  ·  Sarandë

Yamaha 200hp 2 kohesh karburator

3 000 EUR

09 Mar 18:21 Të tjera  ·  Sarandë

Mercury 200 hp 2 stroke

2 500 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 18:32 Të tjera  ·  Durrës

bombul zhytjeje

350 EUR

07 Mar 11:33 Të tjera  ·  Sarandë

Motorra skafi suzuki four stroke 40 60 hp

3 000 EUR

04 Mar 12:25 Të tjera  ·  Tiranë

jetsky yamaha 1100 VXsport 2012

4 500 EUR

01 Mar 00:29 Të tjera  ·  Malësi e Madhe

shitet varke motorr karrel

3 000 EUR

23 Shk 21:56 Të tjera  ·  Lezhë

Motorr 25 hp

850 EUR


Nëse po kërkoni për anije dhe skuterë uji apo pjesë të ndryshme për makina lundruese, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që kërkoni.


Blej Anije dhe Skuter uji dhe pjesë të ndryshme për makina lundruese


MerrJep.al ju ofron njëpërzgjedhje të madhe tëmakinave lundruese dhe pajijseve për anije dhe skuterë uji. Gjej në mesin e shumë njoftimeve skaf, mini jaht, pastrues rëre, motor për anije, varka, gomone, motor mercury, motor uji yamaha, kanoe, dhe shumë të tjera. Blej pajisje lundruese me çmimet më të arsyeshme. Shikoni njoftimet në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Shit makina lundruese në MerrJep.al


Nëse posedoni anije apo skuterë uji nga markat dhe modelet e ndryshme apo keni pjesë për anije ë mund ti duhen dikujt, ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve onlin enë tregun më të madhë në Shqipëri- MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione