Blej Skuterë uji në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Yamaha , 155
Suzuki , 9
Polaris , 3
Kawasaki , 12
SeaDoo , 73
Yamaha , 1

Skutera uji të përdorur dhe të ri në shitje. Gjeni skutera uji, motorskaf, jet-ski,  të ndryshëm në shitje. Kërkoni për markën apo modelin e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet për skuter uji me çmimet më të aryeshme. Blej skuter uji të markave të ndryhme siYamaha, Suzuki, Polaris, Kawasaki, SeaDoo, dhe shumë të tjera në shitje.

Bleni dhe shisni skuter uji të ndryshëm në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Nëse posedoni skuter uji të markave dhe modeleve të ndryshme shisni ato në MerrJep.al lehtë dhe shpejtë.

12 Sht 09:32 ,

Shitet VX Cruiser 1100

5 200 EUR

04 Sht 17:10 ,

Vlore

4 000 EUR

31 Gush 13:15 ,

Skaf 6.5

20 000 EUR

31 Gush 12:26 ,

Jetski

4 000 EUR

21 Gush 19:25 ,

Skaf

6 000 EUR

14 Gush 09:46 ,

YAMAHA XL700 2T

2 500 EUR

10 Gush 01:04 ,

Jet ski

7 500 EUR

06 Gush 10:28 ,

Seadoo rxp

4 000 EUR

04 Gush 14:49 ,

Skuter uji

3 000 EUR

24 Korr 17:06 ,

Shes

3 500 EUR Çmimi me zbritje

21 Korr 07:12 ,

Motor uji kawasaki

700 EUR Çmimi me zbritje

Dëshironi të kaloni aventura emocionuese në det? Bleni skuter uji nga markat më të njohura si Suzuki, Yamaha, Polaris, Kawasaki, SeaDoo dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al.

Skuter uji të ri dhe të përdorur në shitje 

MerrJep.al ju ofron një larishmëri zgjedhjesh për skuterë uji në shitje. Shikoni njoftimet për skuter uji në shitje ng markat dhe modelet e ndryshme si Yamaha Supercharger, SeaDoo GTI 130, Yamaha GP 1800, Yamaha EX, Yamaha Deluxe, Kawasaki Jetski, Kawasaki 260 HP, dhe shumë motoskaf tjerë në shitje. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni skuterë uji me çmime mjaft të volitshme.

Shit Skuterë uji në MerrJep.al

Posedoni Skuterë uji të çfardo marke apo modeli që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehftë në MerrJep.al dhe shpërndani njoftimin në mesin e shumë vizitorëve që janë në kërkim të makinave lundruese të ndryshme si anije, varka, mjete peshkimi, varka peshkimi, motoskaf, anije me vela dhe të tjera dhe gjeni blerësit e interesuar.
Në fillim