Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aks - Anije dhe skuterë uji Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Aks,kategori Anije dhe skuterë uji,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Aks Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 07:14 Të tjera  ·  Tiranë

Serf me ajer

400 EUR

16 Maj 07:14 Anije me motor  ·  WellCraft  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Serf me ajer

400 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 05:35 Të tjera  ·  Lezhë

Motorr Iveco Aifo 440HP

1 EUR

01 Pri 14:54 Të tjera  ·  Lezhë

motorr iveco aifo 440hp

1 LEK

28 Mar 14:07 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Vlorë

Motorra ne shitje

17 Shk 02:24 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Lombardini

1 500 EUR

21 Pri 17:11 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Rio 700 fish

20 000 EUR

23 Nën 23:49 Të tjera  ·  Lezhë

Karrel per skafa

500 EUR Çmimi me zbritje

15 Tet 11:30 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Motor ne shitje

3 000 EUR

28 Sht 15:51 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet nderroet Gomone ORIZON 2010 SUPER GJENDE

33 000 EUR

02 Gush 19:43 Pjesë dhe pajisje  ·  Vlorë

Pjes per anije

1 000 EUR

30 Qer 19:10 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Motor anije

3 000 EUR

18 Mar 08:47 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Fiat Aifo  ·  Shkodër

Motor per vark

3 000 EUR

20 Nën 21:09 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Anije peshkimi

12 Pri 11:18 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Sea ray 250

28 000 EUR

25 Mar 13:17 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U Shit Skaf super

8 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Shk 15:28 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

saver 6.50

15 000 EUR

02 Korr 12:21 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Skaf Saver 2009

16 000 EUR

26 Sht 10:28 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Lezhe

1 700 EUR

15 Sht 14:33 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Sarandë

Shitet skaf i shpejte

5 000 EUR

25 Gush 11:26 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gobbi  ·  Vlorë

Shesim Skaf Gobbi 23

12 000 EUR

26 Korr 08:19 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skaf searay

10 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Mar 12:18 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Varke okazzzion

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Anije dhe skuterë uji në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Aks | Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • aksidentuar në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLS-Class
  • aksidentuar në kategorinë Makina | Smart
  • aksidentuar në kategorinë Makina | Ford | Focus
  • aksidentuar në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • akses tirana në kategorinë Apartamente
  • Aksidentuar në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Aks në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Aks në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Aksidentuar në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf
  • Aksidentuar në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione