Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

60 - Anije dhe skuterë uji Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 60,kategori Anije dhe skuterë uji,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 60 Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:19 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf me motorr Suzuki

7 000 EUR

Dje 13:59 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

SEA-DOO SPARK

8 380 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 13:57 Auto sallon Të tjera  ·  Tiranë

Sea-doo Spark-trixx

11 200 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 13:25 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Skaf me motorr viti 2011

9 500 EUR

Dje 13:06 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone Salpa Soleil 18 viti 2023

33 500 EUR

Dje 10:57 Të tjera  ·  Kavajë

Mercury 40/60 4 st

5 000 EUR Çmimi me zbritje

19 Pri 00:21 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Vlorë

Vark peshkimi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 12:37 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Shkodër

Okazion-yamaha 40/60 four strok

10 Pri 07:56 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Gomone Joker boat coaster 5 meter

13 500 EUR

04 Pri 15:36 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Skaf ne shitje!

7 200 EUR

30 Mar 23:08 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skaf Mariner 500

4 700 EUR

Online
27 Mar 18:28 Të tjera  ·  Kavajë

Shitet gomone 5 metra motorr mercury 40 viti2008

12 500 EUR

27 Mar 11:53 Të tjera  ·  Fier

Shitet skaf

8 500 EUR

26 Mar 17:43 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Shitet skaf 5,5 m me motor dhe karrel

7 600 EUR

24 Mar 15:14 Të tjera  ·  Durrës

Gomomone Alumini 2024

20 Mar 13:26 Pjesë dhe pajisje  ·  Sarandë

Motorra skafi suzuki four stroke 40 60 hp

2 800 EUR

07 Mar 11:33 Të tjera  ·  Sarandë

Motorra skafi suzuki four stroke 40 60 hp

3 000 EUR

04 Mar 16:36 Pjesë dhe pajisje  ·  Sarandë

Motor 40 60 per pjes!

1 EUR

04 Mar 16:30 Pjesë dhe pajisje  ·  Sarandë

Kemba e motorit merkuri 40 60

500 EUR

02 Mar 15:04 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf Elan GT Family me motorr Honda 40 4T

6 800 EUR

12 Shk 23:17 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet varke me kabin motor suzuki 60

9 500 EUR

11 Shk 13:12 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Yamaha 40-60 four stroke

11 111 EUR

11 Shk 13:10 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Pogradec

Mercury 40-60 four stroke

1 111 EUR

10 Shk 09:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Johnson  ·  Durrës

Shitet skaf ne gjendje te mire 3000 eur

3 000 EUR

06 Jan 01:04 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Durrës

Skaf

8 300 EUR

05 Jan 21:11 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Durrës

Motorskaf,varke,mjet lundrues Volvo Penta

8 000 EUR

03 Jan 16:28 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Honda 20 4 kohesh

2 500 EUR

19 Sht 19:49 Pjesë dhe pajisje  ·  Tiranë

Shitet ne super gjendie.

4 500 EUR

27 Gush 16:14 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Berat

Mercury F 150 XL EFI engine

4 500 EUR

08 Gush 10:30 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE SUPER OKAZION

5 000 EUR

21 Qer 13:49 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Vlorë

Gomone

7 000 EUR

13 Maj 12:24 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedale pedalonesh

30 EUR

12 Maj 19:20 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Gomone ne shitje

5 700 EUR

09 Pri 19:20 Të tjera  ·  Durrës

shitet gomone me letra me motor merkury

5 500 EUR

07 Pri 19:53 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone Salpa Soleil 26 viti 2023

104 950 EUR

07 Pri 19:50 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gomone Salpa Soleil 20 viti 2023

44 900 EUR

03 Pri 21:48 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Gobbi  ·  Durrës

Skaf Goobi viti 2005 Mundesi Nderrimi

45 000 EUR

03 Pri 18:19 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Anije okazion

1 EUR

04 Shk 22:57 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Gomone me letra mercury 4t 40-60

5 EUR

28 Dhj 20:24 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Wooden  ·  Durrës

Shitet anije turistik,60 venda

120 000 EUR

26 Nën 11:25 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Okazion Skaf 5 M Yamaha 60

9 000 EUR

26 Nën 10:39 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Sarandë

Gomone

1 EUR

31 Tet 20:12 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Shitet skafi super gjendje...

11 300 EUR

25 Tet 22:48 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Sarandë

motorr merkury 3.5

420 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Anije dhe skuterë uji në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 60 | Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • 609 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 600 euro në kategorinë Makina | Porsche
  • 600cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 609 në kategorinë Automjete
  • 600 Cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • 600cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati
  • 600cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 600cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • 609 në kategorinë Telefona celular

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione