Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Anije me Motorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Suzuki , 506
Yamaha , 1
Shetland , 13
WellCraft , 19
Honda , 185
Bayliner , 50
Yamaha , 722
SeaDoo , 41

Anije me motor të reja dhe të përdorura në shitje. Blej anije të ndryshme me motor si skaf, gomone me motorë, vark peshkimi, mini jaht, anije peshkimi, dhe shumë të tjera. Kërkoni për anije të markave dhe modeleve të ndryshme në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet për anije me motorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni anije me motor nga markat e ndryshme? Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al. Krijo njoftime tani!Dje 19:08
Linku:
Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SEADOO 2024 RXP X RS 325HP Motorr Deti

26 000 EUR

10 Pri 14:19
Linku:
Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motor gomone I vogël. Marka Demon

150 EUR

15 Mar 15:03
Linku:
Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Anije Invictus 240CX

70 000 EUR


Sot 12:13 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Skaf 8.5 metra okazion

14 000 EUR

Sot 11:59 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Skafi 6 metra okazion

10 500 EUR

Sot 11:32 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Vlorë

Vark peshkimi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:08 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Shkodër

Fletcher arrowsport

2 500 EUR

Online
Sot 10:45 Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jet ski seadoo 260 rxp

8 500 EUR

Sot 10:01 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 6M 2016 SUZUKI 140 HP

27 500 EUR

Sot 09:00 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Skaf per shitje ose nderrim

12 000 EUR

Sot 08:19 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Skaf me motorr 40 yamaha

12 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 07:49 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Gomone + motorr

650 EUR

Sot 07:49 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

⚓️Gomone 3.80 gjatesi ⚓️

600 EUR

Sot 07:48 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  ZODIAC  ·  Tiranë

⚓️Gomone zodiac⚓️

600 EUR

Dje 19:08
Linku:
Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SEADOO 2024 RXP X RS 325HP Motorr Deti

26 000 EUR

Dje 18:55 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Skaf me motorr viti 2011

9 500 EUR

Dje 15:44 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Sarandë

Shitet skaf

11 000 EUR

Dje 15:26 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Fier

Shitet gomone 2.8 m me motorr yamaha 6

1 400 EUR

Dje 10:51 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Durrës

Shitet Gomone

1 EUR

Dje 10:09 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Elbasan

GOMONE ME MOTORR HONDA

4 300 EUR

Dje 10:08 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Vlorë

SHITET SKAFI ME KARELIN OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:09 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Vlorë

Yamaha 25/50 top 700

750 EUR

Online
Dje 08:14 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet : Skaf , Molinar

1 EUR

15 Pri 20:57 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Durrës

Skaf me motorr Honda

6 900 EUR

15 Pri 20:55 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone Sacs me motorr Honda

10 000 EUR

15 Pri 20:55 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf me motorr Suzuki

7 000 EUR

15 Pri 19:47 Auto sallon Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Technohull GTX

359 000 EUR

Shitësit të Besuar
15 Pri 19:45 Auto sallon Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SPX Dinette 24 Mercury 300HP

125 000 EUR

Shitësit të Besuar
15 Pri 19:22 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Flug peshkimi

13 500 EUR

15 Pri 19:22 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Varke 4.50 me 1.70 motor 30tohatcu

4 500 EUR

15 Pri 13:31 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Shkodër

Shitet/nderrohet Varke

1 EUR

15 Pri 11:23 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gomone Salpa Soleil 18 viti 2023

33 500 EUR

14 Pri 18:57 Anije me motor  ·  SeaDoo  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

‼️ Skaf 5.8 V8 Gaz-Benzin‼️

15 500 EUR

14 Pri 15:20 Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ranieri 2017 urus

18 000 EUR

14 Pri 15:19 Anije me motor  ·  Honda  ·  Marine  ·  Tiranë

honda 75-90 cv 4 kohe

4 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 15:18 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Tiranë

Mercury 75-90 CV 4 kohë

4 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 12:00 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Yamaha  ·  Tiranë

Yamaha motor 40hp 100hp 250hp WhatsApp: +1434 9177159

1 500 EUR


MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të anijeve me motorë nga markat dhe modelet e ndryshe. Shikoni njoftimet për skaf, mini jaht, varka, varka peshkimi apo anije peshkimi dhe shumë të tjera.


Të gjitha llojet e anijeve me motor në shitje


Në MerrJep.al ju mund të gjeni anijen që ju përshtatet juve në mesin e mijëra njoftimeve. Gjeni anije me motor nga më të ndryshmet si Skaf Suzuki, Gomone me motor Suzuki, Honda marine, Honda 50 CV, Honda Four Stroke, Mercury Marine, Selva 25 HP, Selva Marine, Mostro Yamaha, Yamaha F350 Fostroke, Yamaha S, Yamah Foribord, Yamah 50HP, Coverline 640, Sea Doo, Sea Doo Bombardier, Sea doo Spark, dhe shumë marka dhe modele të tjera në shitje.


Blej dhe shit anije me motor në MerrJep.al


Nëse posedoni anije të ndryshme me motor të reja apo të përdorura ju mund ti shisni ato lehtëdhe shpejtë në MerrJep.al. Krijo njoftime sot duke plotësuar formularin me tëdhëna të anijes dhe shisni skaf, minijaht, jaht, gomone me motorë, varka me motor, anije peshkimi dhe mjete të ndryshme.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione