Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sprint Të gjitha në Shqipëria

Mirage , 97

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Sprint | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Korr 07:29 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET SKUTER NAVI N65 NE SUPER GJENDJE

350 EUR

22 Qer 10:44 Dyqan Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete nr 16

90 EUR

Shitësit të Besuar
20 Mar 18:53 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Biciklet 29

26 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Jan 17:57 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten 4 bicikleta dhe nje skuter

77 EUR

15 Nën 11:56 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

Biciklete B- Twin

450 EUR

15 Tet 17:19 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

S-Works FACT S4, full carbon

700 EUR

23 Sht 12:41 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion biciklet fitnes

350 EUR Çmimi me zbritje

15 Sht 22:17 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklete

250 EUR

04 Gush 10:45 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

Bicikete

03 Gush 21:59 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

Bicikete

400 EUR

28 Korr 08:19 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET KURSI GIRO_ELITE 28 INCH ALUMIN TOTAL

150 LEK

05 Korr 19:11 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

OKAZIOON REALIGH_28 INCH ALUMIN MARSHE 2X7

100 LEK

30 Qer 08:09 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BICIKLET KURSI ORGJINALE PUPEL E LEHT

120 LEK

23 Qer 06:42 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET BICIKLET KURSI 28 INCH ALUMIN PUPEL E LEHT

250 LEK

20 Qer 08:47 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET ORGJINALE E ARDHUR NGA FRANCA CIKLIZMI

200 EUR

18 Qer 22:13 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete sportive !

100 000 LEK

03 Qer 07:28 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shiten bicikleta per mosperdorim

170 EUR

17 Maj 11:28 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET ORGJINALE 28 INCH MARSHE 1X7

150 LEK

25 Pri 08:16 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

biçiklete

40 EUR

15 Pri 04:52 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET ORGJINALE VISITOR_STALLION_TURISMO 28 INCH

200 EUR

15 Mar 09:43 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET ORGJINALE TOUR_DE_SUISSE 28 INCH

250 EUR

11 Mar 07:02 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

Shitet orgjinale Tour_Suisse 28 inch alumini 100%

250 EUR

08 Mar 08:14 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

ORGJINALE��TOUR_SUISSE_28 ICH��.FULL ALUMINI

250 EUR

07 Mar 13:10 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sprint 29er

400 EUR

27 Shk 07:32 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET ORGJINALE TOUR_DE_SUISSE 28 INCH

250 EUR

26 Shk 09:26 Biçikleta  ·  Sprint  ·  Mirage  ·  Tiranë

SHITET TOUR_DE_SUISSE_28_INCH

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Sprint | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione