Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:05 Qen  ·  Tiranë

Blu Bulldogët francezë

Online
Dje 23:18 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

Dje 21:59 Qen  ·  Tiranë

Qenush minispitz me pomerian

130 EUR

Dje 21:59 Qen  ·  Tiranë

Qenush minispitz me pomerian

130 EUR

Dje 21:55 Qen  ·  Tiranë

Cane Corso

Dje 21:46 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:45 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler femen

Dje 15:29 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler Femen

Dje 15:29 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:27 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:27 Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

Dje 15:27 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler Femen

Dje 15:26 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:26 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:26 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler femen

Dje 15:26 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:26 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:26 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:26 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

Dje 15:24 Qen  ·  Tiranë

Rottweiler Femen

Dje 12:14 Qen  ·  Tiranë

Shesim Kelyshe Pug

300 EUR

Dje 12:10 Qen  ·  Tiranë

Shesim kelyshe Shihtzu

350 EUR

Dje 12:10 Qen  ·  Tiranë

Shesim Labrador Cream & Brown

300 EUR

Dje 12:10 Qen  ·  Tiranë

Shesim kelyshe Bichon Frise

350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:57 Qen  ·  Tiranë

Kelysh Border colie, Australian shepherd

500 EUR

Dje 09:56 Qen  ·  Tiranë

Cane corsa kelysh 2 muajsh

500 EUR

Dje 09:56 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh kangal turk

500 EUR

Dje 09:56 Qen  ·  Tiranë

Kelysh maltes dhe mini maltezer

300 EUR

Dje 09:56 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

500 EUR

Online
Dje 09:56 Qen  ·  Tiranë

Kelysh, poodle, miniature, toy, te gjitha ngjyrat

400 EUR

Dje 09:53 Qen  ·  Tiranë

Kelysh husky siberian

300 EUR

Dje 09:53 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh dogo argjentinas

500 EUR

Dje 09:53 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh doberman

500 EUR

Dje 09:52 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

500 EUR

Dje 09:52 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh red toy poodle

400 EUR

Dje 09:52 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

1 000 EUR

Dje 09:52 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh bichon frisee, 2 muajsh

500 EUR

Dje 09:50 Qen  ·  Tiranë

Mini pekinez

350 EUR

Dje 09:50 Qen  ·  Tiranë

Kelysh kavalier king spaniel 2 muajsh

1 000 EUR

Dje 09:50 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh labrador

350 EUR

Dje 09:50 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh golden retriver

350 EUR

Dje 09:50 Qen  ·  Tiranë

Super kelysh alabai

500 EUR

Dje 09:50 Qen  ·  Tiranë

Kelysh boxer

500 EUR

Dje 09:49 Qen  ·  Tiranë

Kelysh lagotto romagnolo, tartufi

500 EUR

Dje 09:49 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh blue french bulldog

500 EUR

Dje 09:49 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh shiba inu

1 000 EUR

Dje 09:49 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

500 EUR

Dje 09:49 Qen  ·  Tiranë

Kelysh poodle

400 EUR

Dje 09:49 Qen  ·  Tiranë

Shiten kelysh Poodle, toy poodle, red, apricot dhe te zi

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione