Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ora - Unisex Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ora,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ora Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:24 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

❌ Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:43 Unisex  ·  Tiranë

shiten ora okazion

Dje 13:55 Unisex  ·  Tiranë

Rolex

5 000 EUR

Dje 11:01 Unisex  ·  Tiranë

Cartier

2 600 EUR

22 Korr 15:56 Unisex  ·  Tiranë

❌Okazion Doni Bolina 2024 Swiss❌

77 EUR

22 Korr 13:48 Unisex  ·  Kukës

Garmin Venu 2s

300 EUR

21 Korr 10:58 Unisex  ·  Tiranë

Shiten ora Rolex Cilesia e par

21 Korr 10:57 Unisex  ·  Tiranë

✅SHITET KUTI ORASH LUKSOZE ME KURDISJE EDHE AKSESORESH

2 500 EUR

21 Korr 10:52 Unisex  ·  Tiranë

✅SHITET KUTI ORASH LUKSOZE ME KURDISJE EDHE AKSESORESH

2 500 EUR

21 Korr 09:00 Unisex  ·  Durrës

Metal detector 4_5cm me dritë led e Re në kuti

25 LEK

20 Korr 18:10 Unisex  ·  Durrës

MI BAND 8 GLOBAL VERSION SI E RE 15dit I PËRDOR

35 LEK

20 Korr 14:26 Unisex  ·  Elbasan

Huawei smartwatch GT 2 Pro

130 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 14:35 Unisex  ·  Tiranë

Blej ora Rolex Omega CARTIER ZENITH PATEK PHILIPE ETJ

11 000 EUR Çmimi me zbritje

19 Korr 11:55 Unisex  ·  Tiranë

Blej ora origjinale

02 Korr 11:48 Unisex  ·  Tiranë

Samsung watch 4 classic 46mm (si e re

150 LEK

29 Qer 16:13 Unisex  ·  Tiranë

Shitet Rolex Replika 1:1

200 EUR

20 Qer 18:42 Unisex  ·  Kukës

BW-HL4

49 EUR

20 Qer 18:42 Unisex  ·  Kukës

Xiaomi MI Band 7

39 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 18:41 Unisex  ·  Kukës

Honor watch ES

55 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 18:41 Unisex  ·  Kukës

C6 smart watch

42 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 14:43 Unisex  ·  Kukës

Zeblaze GTS

30 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 14:34 Unisex  ·  Kukës

Foxy M3

25 EUR

15 Qer 13:30 Unisex  ·  Tiranë

Apple watch seria 5 stainless steel

15 000 LEK

10 Qer 17:43 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

Makine qethje AEG 35 mije te vjetra

35 000 LEK

Shitësit të Besuar
10 Qer 16:01 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

Ore Timex e 1978 80 mije te vjetra

80 000 LEK

Shitësit të Besuar
09 Qer 22:04 Unisex  ·  Tiranë

Disk freksioni ore muri

180 EUR

30 Maj 12:32 Unisex  ·  Elbasan

Ore Patek Philippe Geneve me xixa

200 EUR

27 Maj 17:29 Unisex  ·  Fier

Ora me kurdisje

45 LEK Çmimi me zbritje

21 Maj 17:09 Unisex  ·  Fier

Orë Breil

40 EUR

15 Maj 14:54 Unisex  ·  Tiranë

Ore xhepi antike arxhend

200 EUR

13 Maj 13:49 Unisex  ·  Tiranë

❌Okazion Automatic Andre Belfort❌

99 EUR

06 Maj 21:51 Dyqan Unisex  ·  Tiranë

Ore Mutrix naval hero 65mije te vjetra

65 000 LEK

Shitësit të Besuar
02 Maj 20:46 Unisex  ·  Tiranë

Imitim apple watch ultra 2

45 EUR

02 Maj 14:14 Unisex  ·  Kukës

MC 01

20 EUR Çmimi me zbritje

01 Maj 08:59 Unisex  ·  Fier

Ora me kurdisje

120 LEK

22 Pri 07:50 Unisex  ·  Tiranë

Ore I8 Ultra Max

15 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 14:58 Unisex  ·  Durrës

VR COIN

13 LEK

10 Pri 14:03 Unisex  ·  Fier

Ore Origjinale Breil

50 EUR

05 Pri 14:06 Unisex  ·  Tiranë

Shitet Apple Watch seria 3

100 LEK

22 Shk 20:42 Unisex  ·  Kucovë

...BLEJ SHES , MAR JAP , ORA TE PERDORURA.... ,

55 555 LEK

29 Jan 18:12 Unisex  ·  Tiranë

Rolex datejust 36 mm

3 800 EUR

25 Jan 16:44 Unisex  ·  Tiranë

Rolex datejust 36 mm origjinal

3 800 EUR

22 Jan 18:42 Unisex  ·  Shkodër

Ore origjinale Lige

65 EUR Çmimi me zbritje

22 Jan 13:14 Unisex  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Watch 5

19 900 LEK

11 Jan 23:39 Unisex  ·  Durrës

Ora te perdorura

20 Dhj 19:01 Unisex  ·  Durrës

Smartwatch hk9 ultra 2

65 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ora | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ora në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • ora origjinale në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • ORA ne shitje në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • ORA në kategorinë Objekte të huaja
  • Ora në kategorinë All Category
  • Ora në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Ora në kategorinë Ambiente biznesi
  • Ora në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • Ora në kategorinë Veshje dhe Tekstil
  • Ora në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione