Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi ne shitje sot ne tirane - blej shtepi ne Tirane

Jeni interesuar për blerje shtepie ne tirane? Në MerrJep jeni në vendin e duhur, gjeni oferta të ndryshme për shtepia ne shitje urgjente tirane ku do të gjeni okazione të ndryshme. Kërkoni ndër mijra njoftime të postuara nga pronar shtepi per blerje ne tirane dhe agjensi imobiliare tirane.


Gjeni banesa në shitje në zona të ndryshme të kryeqytetit sic janë shtepi ne shitje misto mame, astir, kinostudion, komuna e parisit etj Vendosi filtrat e përshtatshëm për ju dhe gjeni shtëpinë e endrrave në MerrJep.al!

Sot 08:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚡Shtepi ne shitje 1 kateshe ne Brryl

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE TE RRUGA BARDHYL 100.000 EURO

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 08:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi tek Rr. Selaudin Allias

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
16 Korr 16:47
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2, Pamje nga Parku, Univers City

107 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 01:13
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vilete per shitje Kodra e Diellit 2 prane Conad

370 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 08:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtëpi 1 katëshe në zonen e Kamzes

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 08:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL NE PEZE E MADHE 120.000EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 08:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA, ISH TREGU ELEKTRIK, 40.000 LEKE

40 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 08:17
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vile 2 Kateshe Per Shitje - Yzberisht, Tirane

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 08:17 Shtëpi  ·  Tiranë

POROSIT TANI SHTEPIA PUSHIMI LUKSOZE

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 08:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA 2+1 MEDRESE 40.000 LEKE

40 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:14 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET, SHTËPI PRIVATE, SHKOZË, TIRANË TT 513

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 08:12
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vile 2 Kateshe Per Shitje - Yzberisht, Tirane

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚡Shtepi ne shitje 1 kateshe ne Brryl

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE,KOMBINAT,300.000 EURO.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 08:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Tirane, shitet apartament 3+1+Ballkon Kati 6, 170 m² 260.000

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 08:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE TE RRUGA BARDHYL 100.000 EURO

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 08:06
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi tek Rr. Selaudin Allias

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 07:56
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

❗️Ambient per shitje, Rruga e Kosovareve❗️

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

⚜️Vile me qera,2 kateshe,Tirane⚜️

1 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 07:49
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

!! Shiten 2 Vila 2 Kateshe Bashkengjitur - Yzberisht, Tirane

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 07:41 Shtëpi  ·  Tiranë

Gazonjere tirane 29 m rruga myslym keta kati pare

38 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 06:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET shtëpi 5 kate në Babrru

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET shtëpi e vjetër dhe truall në Bërxull Kodër

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:42 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi private per shitje ne zonen e Varrit te Bamit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 02:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi Private ne shitje ne Rrugen “Jordan Misja”, 4141041

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 02:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

NE DURRES SHTEPI PRIVATE PER SHITJE!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 02:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Shtepi me 2 Kate ne Misto Mame!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 02:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi + Toke Per Shitje Ne Kinostudio!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi private / Tiranë,babrru

130 000 000 LEK

Numri i dhomave: 5
Dje 23:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PER SHITJE NE PETRELE!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 21:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi 2-kateshe ne shitje tek Xhamlliku (4151112)

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar

Nëse jeni në fazën e blerjes së shtëpisë, në MerrJep mund të gjeni oferta të shumta. Shfletoni njoftimin tona për shes shtëpi në tiranë, vendosni filtrat dhe beni zgjedhjen më të mirë për ju. Në MerrJep do gjeni gjithçka.


Blej shtepi ne tirane vetem në MerrJep.al


Po kërkoni të gjeni shpija në shitje në tirane? Atëhere jeni në vendin e duhur. Ne mund t’ju ndihmojmë të gjeni pronen e duhur për ju. Nëse po mendoni, dua të blej shtepi ne tirane okazion ju këshillojmë që t’i hidhni një sy pronave të cilat ndodhet jashtë qëndres së Tiranës. Si për shembull shtepi ne shitje astir 2+1, kinostudio, fresk, laprak, don bosko etj. Për veç çmimeve më të lira që këto zona ofrojnë, kanë gjithashtu dhe komoditete të tjera të cilat mund te bëhen të vlefshme për ju dhe familjen tuaj. Me një distancë maksimale prej vetëm 20 minutash nga qendra shtepi ne shitje kinostudio është perfekte për këdo që është i interesuar për blerje shtepie ne tirane.


Gjeni opsione per të blerë shtepi me kredi ne tirane dhe në rrethinat afer saj. Mund të gjeni shtepi te vjetra ne shitje ne tirane dhe të beni rikonstruksionet e nevojshme për të. Kjo do t’ju ndihmoj që ju te personalizoni shtëpinë tuaj. Kërkoni ndihmën e një agjensi për shitje shtepi ne tirane për ta bërë më të lehtë kërkimin tuaj.


Postoni njoftime FALAS ne MerrJep


Nëse jeni pronar i një shtëpie dhe dëshironi ta shisni ate, na kontaktoni për të publikuar njoftimin tuaj në MerrJep. Nëse kërkoni blerës të interesuar për shtëpinë tuaj, përdorni fjalë kyçe si "shtepia ne shitje urgjente tirane", "shtepi private ne shitje tirane 2022" ose vitin ne të cilin ndodhemi. Ne ju ofrojmë një platformë të shpejtë dhe efikase për të gjetur blerës të interesuar.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione