Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo ThinkCentre Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo ThinkCentre | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 21:30 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Shes Lenovo ThinkCentre M72z All-In-One PC

10 000 LEK

29 Maj 23:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Gaming PC

220 LEK

29 Maj 23:29 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Gaming Pc - i Kompletuar

230 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 03:10 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

HACKER

100 EUR

15 Maj 07:58 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter

80 LEK

15 Maj 07:28 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter

80 LEK

14 Maj 12:15 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter

80 LEK

14 Maj 11:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter

80 LEK

13 Maj 16:30 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter

80 LEK

12 Maj 12:17 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter pc

80 LEK

11 Maj 01:38 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter pc

80 LEK

10 Maj 23:41 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter pc

80 LEK

09 Maj 23:22 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Kompjuter lenovo

100 EUR

06 Maj 13:22 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Korçë

Kompjutera Okazion!!!

2 000 LEK

02 Pri 22:50 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

kompjuter lenovo

300 EUR

20 Mar 13:16 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Kompjuter PC gaming okazion

330 EUR

21 Jan 18:39 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

OKAZION kompjuter gaming

440 EUR

03 Jan 23:02 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

PC GAMING

100 EUR

27 Dhj 22:41 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

SHITET PC GAMING��

150 EUR

26 Dhj 23:47 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Shkodër

Kompjuter

100 LEK

12 Dhj 09:36 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Lenovo Thinkcentre M93p Desktop

12 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Tet 19:06 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Durrës

Kompjuter Set + Monitor 19 “

5 000 LEK

27 Sht 18:09 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Processor tastiere kufje boxe

10 000 LEK

22 Sht 15:11 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Desktop Gaming, GTX1650 450€

450 EUR

20 Sht 03:39 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Vlorë

Shitet Kompjuter i kompletuar

200 EUR Çmimi me zbritje

29 Gush 16:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Shiten kompjuter te perdoruar

60 EUR

07 Gush 18:31 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Kompjuter per gaming me montiore per shitje

215 EUR

05 Gush 12:09 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Shitet PC

300 EUR

19 Korr 20:41 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Shitet pc gaming okazion 12000

11 000 LEK

23 Qer 15:28 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Kompjutera set per fiskalizim/call center ideale

30 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 09:47 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Pogradec

Shitet Pc

310 EUR

17 Maj 09:41 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Pogradec

Shitet PC Komplet

320 EUR

15 Shk 21:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Elbasan

SHITET KOMPJUTER I5 GEN 2 KARTE GRAFIKE GTX 750 TI 2GB DED

15 000 LEK

04 Shk 17:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Durrës

Okazion LENOVO THINKCENTRE

250 EUR

27 Jan 11:47 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

PC GAMING

250 EUR

20 Jan 00:50 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

PC Gaming

200 EUR

16 Jan 14:54 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

PC GAMING��

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo ThinkCentre | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione