Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shofer - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shofer,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shofer Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:41 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shofer taxi

19 Korr 16:35 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

VENDE VAKANTE PUNE

17 Korr 03:19 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KERKOJE SHOFER TAKSIE

15 Korr 01:02 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohet Shofer Poste Private

11 Korr 23:26 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KERKOJE SHOFER TAKSIE

04 Korr 19:13 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer autobuzi

03 Korr 10:32 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkohen shofera taksie

28 Qer 19:09 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KERKOJE SHOFER TAKSIE

26 Qer 14:27 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer autobuzi

24 Qer 17:26 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkohet 1 shofer trajleri ne Itali

2 700 EUR

20 Qer 18:05 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Kerkoj pun shofer

18 Qer 16:27 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KËRKOHET SHOFER TAKSIE

17 Qer 17:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shofer kamioni

10 Qer 21:30 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

MEREPEZA TAXI - KËRKON SHOFER TAKSIE

08 Qer 20:52 Punë  ·  Industri e automjeteve  ·  Tiranë

Shofer autobusi

04 Qer 08:53 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shofer

03 Qer 21:58 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

MEREPEZA TAXI - KERKON SHOFER TAXI

01 Qer 13:32 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KERKOJM SHOFER

31 Maj 10:13 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

kerkohet punonjes shofer

28 Maj 12:46 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

KERKOJM SHOFER

28 Maj 08:38 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Transport

23 Maj 11:03 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

SHOFER BETONIERE

10 Maj 21:53 Dyqan Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kerkohet Shofer Karroatreci

Shitësit të Besuar
09 Maj 12:42 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

SHOFER per karroatrec

02 Maj 14:20 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer autobuzi

30 Pri 20:40 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

MEREPEZA TAXI KERKON SHOFER TAXI

29 Pri 13:40 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Tiranë

Vende pune shofer

1 LEK

25 Pri 16:02 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Tiranë

Kerkohet shofer

17 Pri 07:44 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ofrohet pune pirunist dhe shofer

14 Pri 16:46 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer ALO TAXI

14 Pri 12:49 Punë  ·  Marketing dhe Media  ·  Tiranë

social media manager

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shofer | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione