Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shofer - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Durrës

Punë , 231
Shërbime , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shofer,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shofer Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Korr 11:36 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Shofer

08 Korr 20:50 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Princi i vogel

30 Qer 21:43 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kerkoj Pune

25 Qer 19:21 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kopshti Princi i vogel

23 Qer 16:45 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kopshti Princi i vogel

23 Qer 12:58 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

KERKOHET SHOFER KAMIONI

15 Qer 12:50 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kopshti Princi i vogel

10 Qer 15:23 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Durrës

Kopshti Princi i vogel

08 Qer 17:54 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kopshti Princi i Vogel

04 Qer 11:46 Dyqan Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

SHOFER KAMIONI

Shitësit të Besuar
30 Maj 13:44 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Durrës

Shofer

27 Maj 16:55 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Kekohet shofer

03 Maj 18:19 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Shofer per gjermani

2 400 EUR

10 Pri 13:37 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Durrës

KERKOHET SHOFER QE TE KETE PAT

21 Mar 10:56 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shofer kamioni

05 Mar 12:57 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Kekohet shofer

17 Shk 10:31 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Durrës

Kerkoj te punesoj

13 Shk 08:37 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Shofer

31 Jan 08:22 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Shofer

18 Nën 10:55 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Transport personal Kerkoj Pune Shofer.

06 Nën 19:13 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kerkoj te punsohem shofer me patent c+chapi

02 Nën 09:03 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Kerkohet shofer

07 Tet 10:11 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kerkoj pune shofer poste etj. Makine personale

06 Tet 15:01 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Autobuz Urban

30 Sht 12:56 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

KERKOHET SHOFER KAMIONI

16 Sht 10:40 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shofer autobusi

20 Korr 13:53 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Durrës

Kerkohet Shofer & Manovrator

20 Korr 12:44 Punë  ·  Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Durrës

Kerkohet Shofer & Manovrator

24 Qer 10:09 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Durrës

Kerkohet shofer

20 Maj 09:44 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

kerkoj pun shofer B C D CE

19 Maj 08:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Durrës

Kërkohet puntor/Shofer

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shofer | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione