Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Anije me Vela apo me Pedale në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Anije me pedale dhe me vela të reja dhe të përdorura në shitje. Shikoni njoftimet për pedalone, anije me vela, varka, gomone, gomone me lopata, barke me vela, dhe të tjera në shitje në MerrJep.al. Kërkoni për nijen e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet për pedalone dhe anije me vela me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni anije me vela dhe me pedale në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe fillo të shitësh anije online nga shtëpia në tregun më të madhë - MerrJep.al.Dje 22:42 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Serf Crivit

330 EUR

09 Korr 19:44 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Veliera

1 800 EUR

08 Korr 20:18 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedalone

800 EUR Çmimi me zbritje

27 Qer 09:45 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Te disponueshme

4 500 EUR

23 Qer 20:36 Anije me pedale dhe me vela  ·  Tiranë

Shitet anija memvela

23 Qer 17:28 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Catamaran Hobie Cat 21

6 500 EUR Çmimi me zbritje

16 Qer 19:41 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Veliera

1 800 EUR

07 Qer 18:23 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedalone

800 EUR

31 Maj 10:30 Anije me pedale dhe me vela  ·  Vlorë

Shitet pedalon

700 EUR

16 Maj 15:05 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Varka me pedale

1 500 EUR

13 Maj 09:14 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedale pedalonesh

35 EUR

08 Maj 13:08 Anije me pedale dhe me vela  ·  Tiranë

Vark per lunderim

50 LEK

08 Maj 12:55 Anije me pedale dhe me vela  ·  Tiranë

Vark me fryrje

50 LEK

18 Pri 14:38 Anije me pedale dhe me vela  ·  Shkodër

Shitet/nderrohet Varke

900 EUR

07 Pri 22:55 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedalone

24 Mar 18:51 Anije me pedale dhe me vela  ·  Fier

Gomone

600 EUR

12 Mar 23:41 Anije me pedale dhe me vela  ·  Kurbin

Shitet varke me vela

1 350 EUR Çmimi me zbritje

26 Dhj 11:22 Anije me pedale dhe me vela  ·  Sarandë

Shitet skaf

10 000 EUR

30 Nën 12:59 Anije me pedale dhe me vela  ·  Sarandë

Marine ksamil

1 234 EUR

26 Tet 22:38 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Veliere

19 LEK

01 Tet 22:24 Anije me pedale dhe me vela  ·  Sarandë

Pedalone

60 000 LEK

30 Sht 16:48 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Veliera

1 800 EUR

14 Sht 18:56 Anije me pedale dhe me vela  ·  Vlorë

Pedalone

1 700 EUR

05 Sht 11:29 Anije me pedale dhe me vela  ·  Lezhë

Anije me pedale

400 LEK

23 Gush 17:32 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Veliera

1 900 EUR

14 Gush 00:29 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Veliera

2 500 EUR

19 Korr 15:24 Anije me pedale dhe me vela  ·  Vlorë

Pedalone

600 EUR

15 Korr 20:49 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Varka me pedale

550 EUR

13 Korr 12:56 Anije me pedale dhe me vela  ·  Pogradec

Shitet skaf

500 EUR

09 Korr 21:59 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedalone

4 000 EUR

24 Qer 13:49 Anije me pedale dhe me vela  ·  Tiranë

Bicikleta deti ☆☆

8 000 EUR

20 Qer 10:58 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Kanoa

300 EUR

13 Qer 21:38 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Te disponushme

13 Qer 11:23 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedalone

500 EUR

04 Qer 14:35 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Varka

04 Qer 14:35 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Varka

13 Maj 23:35 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Pedalone okazion

500 EUR

23 Pri 10:36 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

3 pedalione ne gjendje 10/10

160 000 LEK


Gjeni të gjitha llojet e anijeve me vela dhe me pedale në MerrJep.al. Shikoni njoftimet për pedalone, gomone, varka me vela, anije me vela, anije peshkimi, varka peshkimi, të reja dhe të përdorura në shitje në tregun më të madhë online MerrJep.al.


Blej Anije me Vela apo me Pedale


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të anijeve me vela dhe pedaloneve dhe ju mundëson që ju lehtë dhe shpejtë ta gjeni anijen që ju përshtatet juve. Kërkoni në kutinë e kërkimit për markën apo modelin e caktuar në kutinë e kërkimit gjeni atë që kërkoni. Shikoni njoftimet për anije me vela dhe pedalone nga markat dhe modelet e ndryshme si Bavaria Cruiser, Goletta Andromeda, Sun Odyssey 43, Mochi Waikiki, Schooner Dragut, Albatros Deniz, Balado, Kanoe, Evinrude, dhe shumë të tjera në shitje.


Shit Anije me Vela dhe me Pedale


Keni në posedim anije me vela apo pedalone qënuk i përdorni më? Shisni ato në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni anije me vela, varka, varka peshkimi, pjesë për anije me vela apo pedalone, gomone dhe shumë makina tjera lundruese nëkategoritë përkatëse.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione